W środę z Dębem Wieliszew o przełamanie

Już w najbliższą środę o godzinie 17:00 Józefovia podejmować będzie przed własną publicznością Dęba Wieliszew.

Przeciwnicy po 4 kolejkach nie doznali jeszcze porażki i z 8 punktami zajmują 8 miejsce.

Piłkarze z Wieliszewa wygrali na wyjeździe z Borem Regut 3:1, następnie dwukrotnie zremisowali 1:1 z Legionem Warszawa oraz PKS Radość. W ostatniej kolejce pokonali ostatni zespół w tabeli rezerwy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki 2:1, grając od 35 minuty w dziesięciu.

Ostatni raz Józefovia Józefów grała z Dębem Wieliszew w sezonie 2009/10. Pod wodzą ówczesnego trenera Adam Olszewskiego nasi piłkarze pokonali rywali 6:1 na wyjeździe oraz 9:1 w Józefowie. Po tamtym sezonie Dąb Wieliszew spadł do A klasy aby po trzech sezonach wrócić do ligi okręgowej.

W sezonie 2013/14 zajęli 11 miejsce, 2 punkty nad strefą spadkową.

W drużynie gra m.in były napastnik Legionovii - Rafał Jędrych, który w meczu z PKS Radość [VIDEO] strzelił bramkę z rzutu wolnego a w ostatniej kolejce przeciwko rezerwom Świtu Nowy Dwór Mazowiecki po jego rzucie wolnym Dąb strzelił bramkę w ostatniej minucie meczu.

Józefovia po 4 kolejkach jest bez punktu i z tylko jedną bramką strzeloną na koncie. Czas zatem na przełamanie, a jak będzie?

Zapraszamy serdecznie kibiców na to spotkanie.

SKRÓT MECZU z 23 sierpnia 2014, PKS Radość 1:1 Dąb Wieliszew