2009

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

III WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW D2 GRUPA 2 (RW) 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. SEMP Ursynów 8:1 Józefovia / 5 maja, 17:30

Pawlak

2. Józefovia 8:0 Sokół Kołbiel / 1 czerwca, 20:00

Pawlak x3, Szostak x2, Cierniak, Konecko, Sabak

3. Champion Otwock 2:1 Józefovia / 23 czerwca, 18:00

Pawlak

4. Józefovia 6:2 Vulcan Wólka Mlądzka / 24 kwietnia, 14:00

Rosłaniec x2, Siwek, Konecko, Szostak, Jakovljević

5. MKS Piaseczno 1:6 Józefovia / 8 maja, 14:00

Pawlak x4, Bambynek, Staszak

6. Józefovia 1:1 SEMP Ursynów / 16 maja, 16:00

Rosłaniec

7. Sokół Kołbiel 0:7 Józefovia / 23 maja, 10:00

Pawlak x2, Bambynek x2, Konecko, Kostrzewa, Bojemski

8. Józefovia 1:3 Champion Otwock / 30 maja, 14:00

Pawlak

9. Vulcan Wólka Mlądzka 2:9 Józefovia / 12 czerwca, 11:00

Kostrzewa x3, Pawlak x3, Siwek, Gałkowski, Staszak

10. Józefovia 2:2 MKS Piaseczno / 19 czerwca, 12:00

Konecko, Siwek

IV WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW D2 GRUPA 9 (RW) 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. KS Las II 2:3 Józefovia II / 29 kwietnia, 17:15

Błażejczyk, Tymiński, Bronisz

2. Józefovia II 1:4 KS Sobienie Jeziory / 6 czerwca, 12:00

Bambynek

3. Iskra II Pilawa 0:3 Józefovia II / 24 czerwca, 18:00

Tobiasz x2, Błażejczyk

4. CKS Celestynów 2:6 Józefovia II / 25 kwietnia, 12:30

Bojemski x3, Bronisz, Włodarczyk, Borowiecki

5. Józefovia II 1:2 II ZWAR Warszawa / 9 maja, 18:00

Bojemski

6. Józefovia II 1:4 KS Las II / 16 maja, 18:00

Ward

7. KS Sobienie Jeziory 5:2 Józefovia II / 23 maja, 12:30

Tymiński, Osiak

8. Józefovia II 10:4 Iskra II Pilawa / 30 maja, 16:00

Grunt x2, Kozikowski x2, Borowiecki, Bronisz, Osiak, Linkiewicz, Woźnica, Ward

9. Józefovia II 7:0 CKS Celestynów / 13 czerwca, 10:00

Jakovljević x2, Cierniak, Sabak, Gałkowski, Kowalczyk, Błażejczyk

10. ZWAR II Warszawa 7:3 Józefovia II / 19 czerwca, 14:30

Cierniak x2, Opiela

-------------------------------------------------

KADRA

Wojciech Bambynek
Franciszek Błażejczyk

Xawery Bojemski

Ignacy Borowiecki
Damian Bronisz
Szymon Cierniak

Adam Gałkowski

Paweł Grunt
Danilo Jakovljević

Stefan Jeżewski

Michał Konecko
Luis Kostrzewa

Patryk Kowalczyk
Franciszek Kozikowski

Mukołaj Krzyżowski
Mateusz Lis
Wiktor Młot

Paweł Niciński

Oliwier Opiela

Igor Osiak

Bartosz Pawlak

Ignacy Piotrowski
Stanisław Rękawek

Marcel Rogowiec

Dawid Rosłaniec
Aleksander Sabak
Albert Siwek

Jan Staszek

Jakub Szostak
Jakub Tobiasz

Antoni Tymiński
Miłosz Ward

Bartosz Wieczorek

Krzysztof Włodarczyk

Jacek Woźnica

TRENER: Mateusz Szymański

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji517551 150

@ mateusz.szymanski13@gmail.com

III WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW D2 GRUPA 2 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. Victoria Zerzeń 3:9 Józefovia / 6 września, 16:00

Opiela 9', Jakovljević 11', 13', 51', Kostrzewa 17', 54', Bojemski 27', Pawlak 48', Bambynek 56'
2. Vulcan Wólka Mlądzka 2:3 Józefovia / 12 września, 13:30

Siwek 15', Sabak 40', Pawlak 42'
3. Józefovia 6:0 Zwar II Warszawa / 20 września, 16:00

Pawlak 13', Kostrzewa 34', Siwek 39', 44', Cierniak 56', 57'
4. Sokół Kołbiel 1:4 Józefovia / 27 września, 10:00

Cierniak 28', Siwek 44', Kostrzewa 48', Bojemski 58'
5. Józefovia 1:5 Bór Regut / 14 października, 18:00
6. Józefovia 6:1 Victoria Zerzeń / 10 października, 18:00

Pawlak 5', Opiela 7', 21', Cierniak 26', Siwek 35', Bojemski 60'
7. Józefovia 7:2 Vulcan Wólka Mlądzka / 17 października, 16:00

Kostrzewa 16', Siwek 26', Konecko 30', Bambynek 32', Bojemski 42', Cierniak 49', Pawlak 59'
8. Zwar II Międzylesie 2:17 Józefovia / 24 października, 10:00

Albert Siwek 3', 6', 47', 56', Bojemski 10', 43', 54', Kostrzewa 14', 17', Pawlak 20', 25' , Cierniak 26', 30', Bambynek 28', Konecko 34', 60'
9. Józefovia 6:0 Sokół Kołbiel / 7 listopada, 16:00

Bambynek 21', Pawlak 27', 50', 51', Staszak 29', Siwek 41'
10. Bór Regut 5:1 Józefovia / 14 listopada, 11:00

Konecko 57'

IV WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW D2 GRUPA 10 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. Józefovia II 3:2 KS Sobienie Jeziory / 5 września, 18:00

Błażejczyk, Siwek x2
2. CKS Celestynów 0:6 Józefovia II / 13 września, 15:00
3. Józefovia II 1:8 Iskra II Pilawa / 20 września, 18:00

Wieczorek 50'
4. PKS Radość 8:0 Józefovia II / 27 września, 14:15
5. pauza / 3-4 października
6. KS Sobienie Jeziory 4:3 Józefovia II / 22 października, 18:00

Osiak 34', Krzyżowski 58', Piotrowski 59'
7. Józefovia II 10:1 CKS Celestynów / 17 października, 14:00

Jakovljević 7', 43', Krzyżowski 10', Rękawek 13', Bronisz 31', Tobiasz 37', 47', Rękawek 41', 51', Borowiecki 56'
8. Iskra II Pilawa 9:1 Józefovia II / 25 października, 11:00

Tobiasz
9. Józefovia II 2:4 PKS Radość / 7 listopada, 18:00

Jakovljević 18', Kozikowski 37'
10. pauza / 14-15 listopada

-------------------------------------------------

KADRA

Wojciech Bambynek
Franciszek Błażejczyk

Xawery Bojemski

Ignacy Borowiecki
Damian Bronisz
Szymon Cierniak

Adam Gałkowski
Danilo Jakovljević
Luis Kostrzewa

Patryk Kowalczyk
Franciszek Kozikowski
Mateusz Lis

Daniel Michalski

Tytus Milkiewicz
Wiktor Młot

Paweł Niciński

Oliwier Opiela

Igor Osiak

Bartosz Pawlak
Stanisław Rękawek

Marcel Rogowiec

Dawid Rosłaniec
Aleksander Sabak
Albert Siwek
Jakub Tobiasz
Miłosz Ward
Mikołaj Widłak

Bartosz Wieczorek

Krzysztof Włodarczyk

Jacek Woźnica

TRENER: Mateusz Szymański

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji 517551 150

@ mateusz.szymanski13@gmail.com

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości