2012

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW E2 GRUPA 2 (RW) 2021/22

1. KS Halinów – Józefovia / 14 kwietnia, 18:30

2. Józefovia – EsKadra Warszawa / 9 kwietnia, 12:00

3. Wilga Garwolin – Józefovia / 21 kwietnia, 18:30

4. Victoria Sulejówek – Józefovia / 7 maja, 14:00

5. Józefovia – ZWAR Warszawa / 26 maja, 18:00

6. Józefovia – KS Halinów / 21 maja, 16:00

7. EsKadra Warszawa – Józefovia / 28 maja, 10:00

8. Józefovia – Wilga Garwolin / 4 czerwca, 14:00

9. Józefovia – Victoria Sulejówek / 11 czerwca, 10:00

10. ZWAR Warszawa – Józefovia / 18-19 czerwca

WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW E2 GRUPA 14 (RW) 2021/22

1. Józefovia II - Grom PRO Warszawa / 21 kwietnia, 13:00

2. KS Wesoła - Józefovia II / 10 kwietnia, 10:00

3. Józefovia II - Drukarz Warszawa / 5 maja, 18:00

4. Józefovia II - Perfect Soccer Academy / 7 maja, 16:00

5. KS Las - Józefovia II / 13 maja, 19:30

6. Grom PRO Warszawa - Józefovia II / 21 maja, 13:00

7. Józefovia II - KS Wesoła / 28 maja, 16:00 

8. Drukarz Warszawa - Józefovia II / 4 czerwca, 13:00

9. Perfect Soccer Academy - Józefovia II / 11 czerwca, 10:00

10. Józefovia II - KS Las / 18 czerwca, 18:00

II WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW E2 GRUPA 3 2021/22


1. Sabio Miętne – Józefovia / 2 września, 17:00
2. KS Wesoła – Józefovia / 5 września, 10:00
3. Józefovia – Legia Warszawa / 12 września, 12:00 
4. Varsovia - Józefovia / 21 września, 18:30
5. Józefovia – Bór Regut / 26 września, 10:00 
6. Józefovia – Sabio Miętne / 3 października , 12:00
7. Józefovia – KS Wesoła / 9 października, 16:00
8. Legia Warszawa – Józefovia / 17 października, 12:00
9. Józefovia – Varsovia / 24 października, 14:00 
10. Bór Regut – Józefovia / 4 listopada, 18:00

III WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW E2 GRUPA 4 2021/22

1. ZWAR II Międzylesie – Józefovia II / 8 września, 17:00
2. Józefovia II - Victoria Sulejówek / 4 września, 12:00
3. Mazur II Karczew - Józefovia II / 11 września, 13:00
4. Józefovia II - Wilga II Garwolin / 18 września, 16:00
5. Progres Garwolin - Józefovia II / 21 października, 17:00
6. Józefovia II – ZWAR II Międzylesie / 3 października, 14:00
7. Victoria Sulejówek - Józefovia  II / 9 października, 14:30
8. Józefovia  - Mazur II Karczew / 17 października, 18:00
9. Wilga II Garwolin - Józefovia / 23 października, 11:30
10. Józefovia - Progres Garwolin / 7 listopada, 12:00

KADRA

Jan Bambynek

Oskar Brokon

Maciej Chłopik

Szymon Gajownik

Antoni Gerdel

Bartosz Guziewski

Filip Kaczyński

Wincenty Karp

Jan Kołodziej

Krzesimir Kowalczyk

Diego Kowalski

Ignacy Lang

Sebastian Matulewicz

Wojciech Matyszewski

Miłosz Paska

Aleksander Przesmycki

Maciej Przybyszewski

Daniel Rosłoniec

Antoni Starek

Ignacy Świetlik

Alan Trznadel

Tomasz Wilecki

Fabian Witan

Jan Wrede

Ryszard Wróblewski

Bartłomiej Zalesko

Piotr Zieliński

Konstanty Zieliński

TRENER: Patryk Majszczyk

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji 663603 896

@ majszczyk.patryk@gmail.com

-------------------------------------------------

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości