Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP EsKadra Warszawa
Pauza
Kamionek Warszawa
2:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Maciejowice
2:1
Wisła Dziecinów
Bór Regut
3:0
Józefovia II Józefów
Advit Wiązowna
4:5
Victoria II Sulejówek
Ząbkovia II Ząbki
3:0
Drukarz II Warszawa
Wilga II Garwolin
4:0
Olimpia Warszawa
Promnik Łaskarzew
1:1
Zły Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Vulcan Wólka Mlądzka
Pauza
AP EsKadra Warszawa
4:2
Wisła Maciejowice
Drukarz II Warszawa
3:5
Promnik Łaskarzew
Wisła Dziecinów
5:1
Bór Regut
Józefovia II Józefów
2:3
Wilga II Garwolin
Olimpia Warszawa
1:0
Ząbkovia II Ząbki
Zły Warszawa
2:4
Advit Wiązowna
Victoria II Sulejówek
5:1
Kamionek Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Maciejowice
Pauza
Advit Wiązowna
7:0
Drukarz II Warszawa
Wilga II Garwolin
3:2
Wisła Dziecinów
Vulcan Wólka Mlądzka
1:2
Victoria II Sulejówek
Kamionek Warszawa
0:4
Zły Warszawa
Ząbkovia II Ząbki
5:0
Józefovia II Józefów
Bór Regut
1:3
AP EsKadra Warszawa
Promnik Łaskarzew
1:0
Olimpia Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Sulejówek
Pauza
AP EsKadra Warszawa
2:2
Wilga II Garwolin
Olimpia Warszawa
1:0
Advit Wiązowna
Wisła Dziecinów
4:2
Ząbkovia II Ząbki
Józefovia II Józefów
1:2
Promnik Łaskarzew
Zły Warszawa
1:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Wisła Maciejowice
1:3
Bór Regut
Drukarz II Warszawa
5:0
Kamionek Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bór Regut
Pauza
Kamionek Warszawa
1:9
Olimpia Warszawa
Advit Wiązowna
5:0
Józefovia II Józefów
Vulcan Wólka Mlądzka
0:1
Drukarz II Warszawa
Ząbkovia II Ząbki
6:1
AP EsKadra Warszawa
Promnik Łaskarzew
0:3
Wisła Dziecinów
Wilga II Garwolin
5:4
Wisła Maciejowice
Victoria II Sulejówek
3:0
Zły Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zły Warszawa
Pauza
AP EsKadra Warszawa
1:3
Promnik Łaskarzew
Bór Regut
0:1
Wilga II Garwolin
Olimpia Warszawa
2:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Józefovia II Józefów
1:3
Kamionek Warszawa
Drukarz II Warszawa
1:2
Victoria II Sulejówek
Wisła Maciejowice
1:6
Ząbkovia II Ząbki
Wisła Dziecinów
1:4
Advit Wiązowna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga II Garwolin
Pauza
Ząbkovia II Ząbki
0:1
Bór Regut
Kamionek Warszawa
1:3
Wisła Dziecinów
Advit Wiązowna
5:2
AP EsKadra Warszawa
Zły Warszawa
1:1
Drukarz II Warszawa
Promnik Łaskarzew
3:0
Wisła Maciejowice
Vulcan Wólka Mlądzka
2:2
Józefovia II Józefów
Victoria II Sulejówek
1:1
Olimpia Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz II Warszawa
Pauza
AP EsKadra Warszawa
2:4
Kamionek Warszawa
Olimpia Warszawa
0:2
Zły Warszawa
Bór Regut
4:2
Promnik Łaskarzew
Józefovia II Józefów
2:0
Victoria II Sulejówek
Wisła Maciejowice
3:3
Advit Wiązowna
Wisła Dziecinów
7:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Ząbkovia II Ząbki
8:0
Wilga II Garwolin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ząbkovia II Ząbki
Pauza
Kamionek Warszawa
1:5
Wisła Maciejowice
Promnik Łaskarzew
1:3
Wilga II Garwolin
Vulcan Wólka Mlądzka
2:1
AP EsKadra Warszawa
Zły Warszawa
2:0
Józefovia II Józefów
Drukarz II Warszawa
6:0
Olimpia Warszawa
Victoria II Sulejówek
6:0
Wisła Dziecinów
Advit Wiązowna
4:2
Bór Regut
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Warszawa
Pauza
AP EsKadra Warszawa
2:0
Victoria II Sulejówek
Bór Regut
4:0
Kamionek Warszawa
Wisła Dziecinów
1:1
Zły Warszawa
Józefovia II Józefów
0:0
Drukarz II Warszawa
Ząbkovia II Ząbki
3:1
Promnik Łaskarzew
Wisła Maciejowice
0:0
Vulcan Wólka Mlądzka
Advit Wiązowna
8:1
Wilga II Garwolin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Łaskarzew
Pauza
Olimpia Warszawa
4:1
Józefovia II Józefów
Kamionek Warszawa
3:2
Wilga II Garwolin
Advit Wiązowna
3:3
Ząbkovia II Ząbki
Zły Warszawa
4:0
AP EsKadra Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
2:1
Bór Regut
Drukarz II Warszawa
4:3
Wisła Dziecinów
Victoria II Sulejówek
- : -
Wisła Maciejowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia II Józefów
Pauza
Wisła Maciejowice
- : -
Zły Warszawa
Promnik Łaskarzew
- : -
Advit Wiązowna
Wisła Dziecinów
- : -
Olimpia Warszawa
Bór Regut
- : -
Victoria II Sulejówek
Wilga II Garwolin
- : -
Vulcan Wólka Mlądzka
Ząbkovia II Ząbki
- : -
Kamionek Warszawa
AP EsKadra Warszawa
- : -
Drukarz II Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Advit Wiązowna
Pauza
Victoria II Sulejówek
- : -
Wilga II Garwolin
Józefovia II Józefów
- : -
Wisła Dziecinów
Olimpia Warszawa
- : -
AP EsKadra Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
- : -
Ząbkovia II Ząbki
Kamionek Warszawa
- : -
Promnik Łaskarzew
Drukarz II Warszawa
- : -
Wisła Maciejowice
Zły Warszawa
- : -
Bór Regut
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
Pauza
Wisła Maciejowice
- : -
Olimpia Warszawa
Promnik Łaskarzew
- : -
Vulcan Wólka Mlądzka
Bór Regut
- : -
Drukarz II Warszawa
Wilga II Garwolin
- : -
Zły Warszawa
Advit Wiązowna
- : -
Kamionek Warszawa
Ząbkovia II Ząbki
- : -
Victoria II Sulejówek
AP EsKadra Warszawa
- : -
Józefovia II Józefów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dziecinów
- : -
AP EsKadra Warszawa
Victoria II Sulejówek
- : -
Promnik Łaskarzew
Józefovia II Józefów
- : -
Wisła Maciejowice
Olimpia Warszawa
- : -
Bór Regut
Vulcan Wólka Mlądzka
- : -
Advit Wiązowna
Drukarz II Warszawa
- : -
Wilga II Garwolin
Zły Warszawa
- : -
Ząbkovia II Ząbki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości