Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
Pauza
Energia Kozienice
3:2
Naprzód Skórzec
Żyrardowianka Żyrardów
2:8
LKS Chlebnia
Jabłonianka Jabłonna Lacka
0:3
Podlasie Sokołów Podlaski
Drogowiec Jedlińsk
2:0
Milan Milanówek
LKS Promna
3:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
GKS Tygrys Huta Mińska
2:1
Pogoń II Siedlce
Płomień Dębe Wielkie
1:1
KS Teresin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
Pauza
LKS Promna
6:2
Żyrardowianka Żyrardów
LKS Chlebnia
7:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Milan Milanówek
10:1
Płomień Dębe Wielkie
Naprzód Skórzec
0:3
Drogowiec Jedlińsk
KS Teresin
0:5
GKS Tygrys Huta Mińska
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
0:1
Pogoń II Siedlce
Podlasie Sokołów Podlaski
2:0
Józefovia Józefów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Drogowiec Jedlińsk
Pauza
Żyrardowianka Żyrardów
0:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Energia Kozienice
2:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Józefovia Józefów
1:2
LKS Chlebnia
GKS Tygrys Huta Mińska
2:0
Milan Milanówek
Pogoń II Siedlce
2:0
KS Teresin
Płomień Dębe Wielkie
2:1
Naprzód Skórzec
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:5
LKS Promna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Dębe Wielkie
Pauza
Naprzód Skórzec
1:0
GKS Tygrys Huta Mińska
LKS Chlebnia
2:3
Energia Kozienice
Milan Milanówek
1:0
Pogoń II Siedlce
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
1:4
KS Teresin
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Podlasie Sokołów Podlaski
2:3
Drogowiec Jedlińsk
LKS Promna
2:1
Józefovia Józefów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
Pauza
KS Teresin
1:0
Milan Milanówek
Józefovia Józefów
5:0
Żyrardowianka Żyrardów
Jabłonianka Jabłonna Lacka
0:4
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Energia Kozienice
1:3
LKS Promna
Drogowiec Jedlińsk
1:0
LKS Chlebnia
Naprzód Skórzec
1:0
Pogoń II Siedlce
Płomień Dębe Wielkie
0:4
Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pogoń II Siedlce
LKS Chlebnia
5:1
Płomień Dębe Wielkie
Żyrardowianka Żyrardów
0:1
Energia Kozienice
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:4
Józefovia Józefów
Podlasie Sokołów Podlaski
0:3
GKS Tygrys Huta Mińska
LKS Promna
2:2
Drogowiec Jedlińsk
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
0:0
Milan Milanówek
Naprzód Skórzec
1:4
KS Teresin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
Pauza
Józefovia Józefów
1:0
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Milan Milanówek
3:2
Naprzód Skórzec
Energia Kozienice
3:0
Jabłonianka Jabłonna Lacka
GKS Tygrys Huta Mińska
1:1
LKS Chlebnia
Pogoń II Siedlce
3:1
Podlasie Sokołów Podlaski
Drogowiec Jedlińsk
6:0
Żyrardowianka Żyrardów
Płomień Dębe Wielkie
1:2
LKS Promna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Milan Milanówek
LKS Promna
- : -
GKS Tygrys Huta Mińska
LKS Chlebnia
- : -
Pogoń II Siedlce
Żyrardowianka Żyrardów
- : -
Płomień Dębe Wielkie
Józefovia Józefów
- : -
Energia Kozienice
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
- : -
Naprzód Skórzec
Podlasie Sokołów Podlaski
- : -
KS Teresin
Jabłonianka Jabłonna Lacka
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
Pauza
Energia Kozienice
- : -
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Pogoń II Siedlce
- : -
LKS Promna
Drogowiec Jedlińsk
- : -
Józefovia Józefów
GKS Tygrys Huta Mińska
- : -
Żyrardowianka Żyrardów
KS Teresin
- : -
LKS Chlebnia
Milan Milanówek
- : -
Podlasie Sokołów Podlaski
Płomień Dębe Wielkie
- : -
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
- : -
Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
- : -
Józefovia Józefów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
- : -
Pogoń II Siedlce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Teresin
- : -
Józefovia Józefów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
- : -
Milan Milanówek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
- : -
Józefovia Józefów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości