Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
0:5
Legionovia II Legionowo
Dąb Wieliszew
7:1
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
SRT Halinów
2:2
Polonia II Warszawa S.A.
Józefovia Józefów
3:2
Bug Wyszków
Start Otwock
2:1
Naprzód Stare Babice
KTS Weszło Warszawa
5:0
Wicher Kobyłka
KS Wesoła
3:2
Mazur II Karczew
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
3:5
KS Łomianki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
5:0
KS Wesoła
Naprzód Stare Babice
2:3
SRT Halinów
Wicher Kobyłka
2:2
PKS Radość
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2:3
Bug Wyszków
Dąb Wieliszew
3:0
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Legionovia II Legionowo
0:0
Józefovia Józefów
Mazur II Karczew
0:0
Start Otwock
Polonia II Warszawa S.A.
3:4
KTS Weszło Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
4:2
Wicher Kobyłka
SRT Halinów
2:3
Mazur II Karczew
Start Otwock
3:0
KS Łomianki
KS Wesoła
1:1
Dąb Wieliszew
Bug Wyszków
1:0
Legionovia II Legionowo
PKS Radość
0:5
Polonia II Warszawa S.A.
KTS Weszło Warszawa
5:2
Naprzód Stare Babice
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
3:7
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
5:2
SRT Halinów
Dąb Wieliszew
2:2
Start Otwock
Naprzód Stare Babice
1:1
PKS Radość
Wicher Kobyłka
2:1
Bug Wyszków
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
7:2
KS Wesoła
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
Legionovia II Legionowo
Mazur II Karczew
0:4
KTS Weszło Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
0:3
Józefovia Józefów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
3:3
Mazur II Karczew
Józefovia Józefów
0:2
Naprzód Stare Babice
SRT Halinów
2:1
Dąb Wieliszew
Bug Wyszków
3:5
Polonia II Warszawa S.A.
Start Otwock
3:1
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
KTS Weszło Warszawa
1:2
KS Łomianki
Legionovia II Legionowo
3:2
Wicher Kobyłka
KS Wesoła
2:4
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:0
PKS Radość
Dąb Wieliszew
1:3
KTS Weszło Warszawa
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
0:1
SRT Halinów
Naprzód Stare Babice
1:0
Bug Wyszków
Polonia II Warszawa S.A.
4:3
Legionovia II Legionowo
KS Wesoła
2:2
Start Otwock
Mazur II Karczew
0:1
Józefovia Józefów
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
6:0
Wicher Kobyłka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug Wyszków
2:0
Mazur II Karczew
Józefovia Józefów
1:2
KS Łomianki
Wicher Kobyłka
0:2
Polonia II Warszawa S.A.
PKS Radość
1:2
Dąb Wieliszew
SRT Halinów
2:0
KS Wesoła
Start Otwock
3:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia II Legionowo
2:2
Naprzód Stare Babice
KTS Weszło Warszawa
7:0
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
2:2
Bug Wyszków
Naprzód Stare Babice
2:0
Wicher Kobyłka
Start Otwock
2:1
SRT Halinów
Dąb Wieliszew
0:1
Józefovia Józefów
KS Wesoła
0:8
KTS Weszło Warszawa
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
4:4
PKS Radość
Mazur II Karczew
0:1
Legionovia II Legionowo
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:1
Polonia II Warszawa S.A.
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
4:1
KS Wesoła
Józefovia Józefów
0:2
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Wicher Kobyłka
5:0
Mazur II Karczew
SRT Halinów
7:4
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Bug Wyszków
6:1
Dąb Wieliszew
Polonia II Warszawa S.A.
2:3
Naprzód Stare Babice
KTS Weszło Warszawa
4:0
Start Otwock
Legionovia II Legionowo
4:0
KS Łomianki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
2:0
Wicher Kobyłka
SRT Halinów
2:3
KTS Weszło Warszawa
Dąb Wieliszew
2:4
Legionovia II Legionowo
Mazur II Karczew
1:3
Polonia II Warszawa S.A.
KS Wesoła
0:3
Józefovia Józefów
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:5
Naprzód Stare Babice
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
2:3
Bug Wyszków
Start Otwock
0:0
PKS Radość
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
3:0
Start Otwock
Naprzód Stare Babice
5:0
Mazur II Karczew
Legionovia II Legionowo
7:1
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Wicher Kobyłka
0:4
Dąb Wieliszew
PKS Radość
3:1
SRT Halinów
Bug Wyszków
2:2
KS Wesoła
Polonia II Warszawa S.A.
8:1
KS Łomianki
KTS Weszło Warszawa
9:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wesoła
1:0
Legionovia II Legionowo
KS Łomianki
0:0
Naprzód Stare Babice
Dąb Wieliszew
0:4
Polonia II Warszawa S.A.
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
4:4
Wicher Kobyłka
Start Otwock
0:3
Bug Wyszków
KTS Weszło Warszawa
8:0
PKS Radość
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2:2
Mazur II Karczew
SRT Halinów
3:0*
Józefovia Józefów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
1:1
KTS Weszło Warszawa
Naprzód Stare Babice
4:1
Dąb Wieliszew
PKS Radość
2:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Wicher Kobyłka
2:2
KS Wesoła
Bug Wyszków
2:0
SRT Halinów
Mazur II Karczew
2:1
KS Łomianki
Polonia II Warszawa S.A.
4:2
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Legionovia II Legionowo
5:1
Start Otwock
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SRT Halinów
2:8
Legionovia II Legionowo
Dąb Wieliszew
2:4
Mazur II Karczew
Start Otwock
1:1
Wicher Kobyłka
PKS Radość
0:0
Józefovia Józefów
KS Wesoła
2:2
Polonia II Warszawa S.A.
KTS Weszło Warszawa
5:0
Bug Wyszków
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
0:5*
Naprzód Stare Babice
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
KS Łomianki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
4:2
SRT Halinów
KS Łomianki
6:0
Dąb Wieliszew
Naprzód Stare Babice
4:0
KS Wesoła
Józefovia Józefów
9:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia II Warszawa S.A.
3:0
Start Otwock
Legionovia II Legionowo
1:5
KTS Weszło Warszawa
Bug Wyszków
5:2
PKS Radość
Mazur II Karczew
2:3
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Stare Babice
1:2
Start Otwock
Wicher Kobyłka
1:3
KTS Weszło Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
4:1
SRT Halinów
Bug Wyszków
3:2
Józefovia Józefów
KS Łomianki
1:0
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
7:2
Dąb Wieliszew
Mazur II Karczew
1:2
KS Wesoła
Legionovia II Legionowo
2:0
PKS Radość
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
2:0
Mazur II Karczew
PKS Radość
2:1
Wicher Kobyłka
KS Wesoła
1:1
KS Łomianki
Bug Wyszków
8:3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
KTS Weszło Warszawa
0:3
Polonia II Warszawa S.A.
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
3:3
Dąb Wieliszew
SRT Halinów
0:2
Naprzód Stare Babice
Józefovia Józefów
2:1
Legionovia II Legionowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
1:0
Start Otwock
Wicher Kobyłka
0:3
Józefovia Józefów
Dąb Wieliszew
2:1
KS Wesoła
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Naprzód Stare Babice
1:1
KTS Weszło Warszawa
Legionovia II Legionowo
2:2
Bug Wyszków
Polonia II Warszawa S.A.
6:1
PKS Radość
Mazur II Karczew
5:1
SRT Halinów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug Wyszków
4:0
Wicher Kobyłka
SRT Halinów
0:4
KS Łomianki
PKS Radość
2:2
Naprzód Stare Babice
KS Wesoła
4:2
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Józefovia Józefów
2:1
Polonia II Warszawa S.A.
Start Otwock
5:1
Dąb Wieliszew
Legionovia II Legionowo
1:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
KTS Weszło Warszawa
4:1
Mazur II Karczew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
0:0
KTS Weszło Warszawa
Naprzód Stare Babice
2:2
Józefovia Józefów
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
9:3
KS Wesoła
Polonia II Warszawa S.A.
1:1
Bug Wyszków
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
0:3
Start Otwock
Dąb Wieliszew
1:3
SRT Halinów
Mazur II Karczew
0:0
PKS Radość
Wicher Kobyłka
3:1
Legionovia II Legionowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Kobyłka
4:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Start Otwock
2:0
KS Wesoła
Józefovia Józefów
2:0
Mazur II Karczew
SRT Halinów
2:1
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
PKS Radość
1:3
KS Łomianki
Bug Wyszków
2:1
Naprzód Stare Babice
Legionovia II Legionowo
2:1
Polonia II Warszawa S.A.
KTS Weszło Warszawa
4:1
Dąb Wieliszew
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Warszawa S.A.
3:0
Wicher Kobyłka
KS Łomianki
4:3
Józefovia Józefów
Dąb Wieliszew
1:2
PKS Radość
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
0:5
KTS Weszło Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
1:6
Start Otwock
Naprzód Stare Babice
1:3
Legionovia II Legionowo
Mazur II Karczew
2:2
Bug Wyszków
KS Wesoła
4:5
SRT Halinów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
1:2
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Wicher Kobyłka
2:1
Naprzód Stare Babice
Józefovia Józefów
7:1
Dąb Wieliszew
Polonia II Warszawa S.A.
1:2
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Bug Wyszków
1:1
KS Łomianki
KTS Weszło Warszawa
8:1
KS Wesoła
Legionovia II Legionowo
4:3
Mazur II Karczew
SRT Halinów
2:2
Start Otwock
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
3:1
Legionovia II Legionowo
Start Otwock
1:1
KTS Weszło Warszawa
Naprzód Stare Babice
0:3
Polonia II Warszawa S.A.
Dąb Wieliszew
1:1
Bug Wyszków
Mazur II Karczew
1:2
Wicher Kobyłka
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
0:4
Józefovia Józefów
KS Wesoła
1:0
PKS Radość
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
0:3
SRT Halinów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefovia Józefów
7:0
KS Wesoła
PKS Radość
1:4
Start Otwock
Naprzód Stare Babice
6:0
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Bug Wyszków
5:1
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Wicher Kobyłka
4:3
KS Łomianki
Polonia II Warszawa S.A.
2:1
Mazur II Karczew
KTS Weszło Warszawa
6:0
SRT Halinów
Legionovia II Legionowo
- : -
Dąb Wieliszew
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
5:3
Legionovia II Legionowo
KS Wesoła
2:1
Bug Wyszków
KS Łomianki
3:2
Polonia II Warszawa S.A.
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
- : -
KTS Weszło Warszawa
Mazur II Karczew
- : -
Naprzód Stare Babice
SRT Halinów
- : -
PKS Radość
Start Otwock
- : -
Józefovia Józefów
Dąb Wieliszew
- : -
Wicher Kobyłka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
- : -
KTS Weszło Warszawa
Legionovia II Legionowo
- : -
KS Wesoła
Józefovia Józefów
- : -
SRT Halinów
Naprzód Stare Babice
- : -
KS Łomianki
Wicher Kobyłka
- : -
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Bug Wyszków
- : -
Start Otwock
Mazur II Karczew
- : -
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia II Warszawa S.A.
- : -
Dąb Wieliszew
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
- : -
Mazur II Karczew
Dąb Wieliszew
- : -
Naprzód Stare Babice
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
- : -
PKS Radość
SRT Halinów
- : -
Bug Wyszków
KS Wesoła
- : -
Wicher Kobyłka
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
- : -
Polonia II Warszawa S.A.
Start Otwock
- : -
Legionovia II Legionowo
KTS Weszło Warszawa
- : -
Józefovia Józefów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łomianki
- : -
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Józefovia Józefów
- : -
PKS Radość
Naprzód Stare Babice
- : -
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
Wicher Kobyłka
- : -
Start Otwock
Legionovia II Legionowo
- : -
SRT Halinów
Mazur II Karczew
- : -
Dąb Wieliszew
Bug Wyszków
- : -
KTS Weszło Warszawa
Polonia II Warszawa S.A.
- : -
KS Wesoła
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Radość
- : -
Bug Wyszków
Dąb Wieliszew
- : -
KS Łomianki
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
- : -
Józefovia Józefów
SRT Halinów
- : -
Wicher Kobyłka
KS Wesoła
- : -
Naprzód Stare Babice
KTS Weszło Warszawa
- : -
Legionovia II Legionowo
Klub Sportowy Madziar Nieporęt
- : -
Mazur II Karczew
Start Otwock
- : -
Polonia II Warszawa S.A.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości