2010

 kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

III WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW D1 GRUPA 4 2022/2023

>>>TABELA<<<

1. Mazur Karczew 1:0 Józefovia / 3 września, 16:00
2. PKS Radość 7:1 Józefovia / 9 września, 18:45

Cepiak
3. SPF Sabio Miętne 6:2 Józefovia / 18 września, 11:00

Hołubiec, Krauze
4. Józefovia 5:1 Wilga Garwolin / 24 września, 10:00
5. Victoria Sulejówek – Józefovia / 1 października, 16:00
6. Józefovia – Mazur Karczew / 8 października, 10:00
7. Józefovia - PKS Radość / 15-16 października
8. Józefovia – SPF Sabio Miętne / 23 października, 10:00
9. Wilga Garwolin – Józefovia / 5-6 listopada
10. Józefovia – Victoria Sulejówek / 13 listopada, 10:00

IV WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW D1 GRUPA 4 2022/2023

>>>TABELA<<<

1. Wisła Dziecinów 6:6 Józefovia II / 3 września, 10:00

Osica x2, Bernat, Madejski x3
2. Józefovia II 0:2 Fenix Siennica / 10 września, 16:00
3. Drukarz II Warszawa 11:3 Józefovia II / 17 września, 10:00

Bober, Osica x2
4. OKS Otwock – Józefovia II / 25 września, 10:00
5. Józefovia II – UKS GKS Osieck / 1 października, 10:00
6. Józefovia II – Wisła Dziecinów / 8 października, 12:00
7. Fenix Siennica – Józefovia / 15 października, 10:00
8. Józefovia II – Drukarz II Warszawa / 23 października, 12:00
9. Józefovia II – OKS Otwock / 6 listopada, 10:00
10. UKS GKS Osieck – Józefovia II / 12 listopada, 18:00

-------------------------------------------------

KADRA

Aleksander Andrasiak

Konrad Augustyniak

Aleksander Bąk

Franciszek Bambynek

Robert Bernaś

Filip Bernat

Andrij Bober

Xawery Bojemski

Nikolas Bourekas

Lucyna Buzek

Jakub Cepiak

Bartosz Dadia

Franciszek Dawidziuk

Jan Florek

Marcel Fryc

Adam Gałkowski

Antoni Górski

Aleksander Grzegrzółka

Piotr Gruba

Natan Hołubiec

Antoni Jakubiak

Antoni Jeżewski

Marcel Kabziński

Julian Kazimierczak

Jan Kłoda

Michał Kłopotowski

Mikołaj Kopczyński

Luis Kostrzewa

Maksymilian Krauze

Paweł Krawczak

Aleksander Krześniak

Alan Kuszpit

Adam Lipka

Jakub Łuniewski

Antoni Madejski

Grzegorz Marton

Maciej Mazur

Gabriel Okeke

Miłoch Ornoch

Kacper Osica

Michał Ostrzyżek

Jan Pawłowski

Stanisław Pierścieniewski

Antoni Pietrasik

Jarosław Piszczek

Nikodem Podolski

Marcel Przybyszewski

Tymon Rosłaniec

Adam Równicki

Kajetan Ruman

Antoni Rybka

Stanisław Rydzik

Jakub Sadowski

Ksawery Skorupka

Stanisław Stonoga

Ignacy Szpindler

Jan Szyposzyński

Mateusz Taperek

Szczepan Tratkiewicz

Ksawery Urbaniak

Franciszek Walter

Alexander Wójcik

Adam Wyszyński

TRENER: Robert Rokicki

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji 505143 318

@ rocki5@op.pl

TRENER: Szymon Ślubowski

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji 517047115

@ szymonslubowski1@gmail.com

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości