2010

 kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

IV WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW D2 GRUPA 3 2021/2022

>>>TABELA<<<


1. Champion Otwock 2:2 Józefovia / 15 września, 20:30 

Cepiak, Kłopotowski
2. Józefovia 4:3 AS Wesoła / 4 września, 10:00

Kupiszt, Mazur, Kuśmirek, Walter
3. GKS Osieck 0:16 Józefovia / 12 września, 13:00 
4. KS Sobienie Jeziory 1:3 Józefovia / 17 września, 19:00

Kłopotowski, Ostrzyżek, Równicki
5. Józefovia 7:2 Life Siennica / 25 września, 16:00
6. Józefovia 7:4 Champion Otwock / 3 października, 10:00 

Bambynek x4, Kłopotowski, Walter, Podolski
7. AS Wesoła – Józefovia / 28 października
8. Józefovia 7:1 GKS Osieck / 16 października, 10:00
9. Józefovia – KS Sobienie Jeziory / 24 października, 12:00 
10. Life Siennica – Józefovia / 6-7 listopada 

IV WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW D2 GRUPA 4 2021/2022

>>>TABELA<<<


1.  Józefovia II 2:7 Diamonds Academy / 22 września, 18:00

Madejski x2
2. KS Halinów II 4:2 Józefovia II / 4 września, 10:00

Szyposzyński, Marton
3. Józefovia II 2:8 WBS Warszawa / 11 września, 18:00

Hołubiec x2
4. Józefovia II 1:4 ZWAR II Warszawa / 18 września, 10:00
5. Perfect Soccer Academy 11:3 Józefovia II / 25 września, 12:00 
6. Diamonds Academy 2:1 Józefovia II / 2 października, 13:30

Madejski
7. Józefovia II 2:2 KS Halinów II / 9 października, 14:00 

Kłoda x2
8. WBS Warszawa 1:2 Józefovia II / 16 października, 11:00

Madejski, Marton
9. ZWAR II Warszawa – Józefovia II / 23-24 października 
10. Józefovia II – Perfect Soccer Academy / 6 listopada, 10:00

-------------------------------------------------

KADRA

Aleksander Andrasiak

Filip Bernat
Jakub Cepiak
Franciszek Dawidziuk
Miłosz Doman
Natan Hołubiec
Stefan Jeżewski

Marcel Kabziński
Jan Kłoda
Michał Kłopotowski

Adrian Kondej

Alan Kuszpit

Luis Kostrzewa

Ignacy Kuśmirek

Maksymilian Lewocki
Jakub Łuniewski

Antoni Madejski
Bartłomiej Małuj
Grzegorz Marton
Maciej Mazur
Michał Ostrzyżek

Antoni Pietrasik

Nikodem Podolski

Tymon Rosłaniec

Stanisław Stonoga

Przemysław Sulejewski

Filip Szablewski

Jan Szyposzyński

Jan Świeżak
Mateusz Taperek

Wojciech Wilecki

TRENER: Robert Rokicki

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji 505143 318

@ rocki5@op.pl

TRENER: Szymon Ślubowski

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji 517047115

@ szymonslubowski1@gmail.com

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości