2007

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

I WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY C2 GRUPA 1 (RW) 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. KS Halinów 2:15 Józefovia / 2 czerwca, 17:30

K. Nowak x12, Zowczak, Wilecki, Rejf

2. Józefovia 6:0 Progres Garwolin / 30 kwietnia, 20:00

K. Nowak x5, D. Nowak

3. Bór Regut 1:14 Józefovia / 12 maja, 17:30

K. Nowak x6, Rejf x3, Sierakowski x2, Wilecki, Sawka, Zowczak

4. Bug Wyszków 1:14 Józefovia / 24 czerwca, 18:00

K. Nowak x5, Sawka x3, Zowczak x2, Arendarski, Goławski, Krawczyk, Sowa

5. Józefovia 4:2 Marcovia Marki / 21 czerwca, 19:00

K. Nowak x2, .Sawka, Sierakowski

6. Agape Białołęka 3:0 Józefovia / 24 kwietnia, 10:00

7. Józefovia 7:0 Eskadra Warszawa / 8 maja, 16:00

Rejf x2, K. Nowak x2, Krawczyk x2, Sawka

8. Józefovia 5:0 KS Halinów / 15 maja, 18:00

K. Nowak x2, Sawka, Zowczak, Rejf

9. Progres Garwolin 1:9 Józefovia / 23 maja, 11:00

K.Nowak x6, Zowczak, Sierakowski, bramka samobójcza

10. Józefovia 12:2 Bór Regut / 26 maja, 18:00

K. Nowak x5, Arendarski x2, Sowa, Sierakowski, Zowczak, Krawczyk, Idziak

11. Józefovia 15:1 Bug Wyszków / 29 maja, 12:00

Nowak x7, Zowczak x3, Wilecki x2, Rejf, Jagiełło, Sowa

12. Marcovia Marki 1:10 Józefovia / 6 czerwca, 18:00

K. Nowak x4, Rejf x2, Sawka, Wilecki, Sowa, Sierakowski

13. Józefovia 2:1 Agape Białołęka / 10 czerwca, 19:00

Sierakowski, Sowa

14. Eskadra Warszawa 2:5 Józefovia / 19 czerwca, 12:30

Zowczak x3, Wilecki, Idziak

II WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY C2 GRUPA 2 (RW) 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. Józefovia II 0:3 Victoria Zerzeń / 4 maja, 20:00

2. Józefovia II 1:4 Wilki Warszawa / 27 kwietnia, 19:00

Nowak

3. Wilga Garwolin 4:0 Józefovia II / 12 maja, 16:00

4. Victoria Sulejówek 5:2 Józefovia II / 16 czerwca, 17:00

Rejf, Kublik

5. Józefovia II 0:3 Varsovia II / 24 czerwca, 18:00

6. Drukarz II Warszawa 2:5 Józefovia II / 25 kwietnia, 14:00

Zowczak, Sawka, Rejf, Arendarski, Krawczyk

7. Józefovia II 3:1 Ząbkovia / 9 maja, 12:00

K. Nowak x3

8. Victoria Zerzeń 4:1 Józefovia II / 15 maja, 10:00

Kublik

9. Wilki Warszawa 1:3 Józefovia II / 22 maja, 18:00

Idziak, Sowa, K. Nowak

10. Józefovia II 2:3 Wilga Garwolin / 27 maja, 18:00

Rejf x2

11. Józefovia II 0:7 Victoria Sulejówek / 30 maja, 12:00

12. Varsovia II 2:4 Józefovia II / 5 czerwca, 15:00

Nowak x2, Sowa, Świeżak

13. Józefovia II 5:0 Drukarz II Warszawa / 13 czerwca, 12:00

Kuba Sierakowski x3, Antek Sawka, Piotrek Świeżak

14. Ząbkovia 5:0 Józefovia II / 19 czerwca, 14:00

-------------------------------------------------

KADRA

Maksymilian Arendarski
Bartosz Bergiel

Max Błażejczyk
Franciszek Bocian
Mateusz Chłopik

Filip Domański

Jonasz Filochowski

Kamil Goławski

Filip Gryzik

Alex Grzegrzułka
Stanisław Gulbiński
Adam Idziak
Fabian Iwanowski
Bartosz Jagiełło
Jan Jaworski
Maksymilian Jesionowski
Aleksander Jesionowski

Wiktor Kacprowicz
Mateusz Kalinowski

Milan Karp

Wojciech Kołodziej

Michał Kotwiński
Aleksander Krauze

Maciej Krawczyk
Franciszek Kublik

Mateusz Kuzioła
Łukasz Lewański

Igor Maciejski

Franciszek Maziarz

Karol Nowak

Dominik Nowak

Antoni Ognicha
Dariusz Pijanowski

Miłosz Płuciennik
Szymon Podolski

Mikołaj Pokora

Krzysztof Prywata

Dawid Rejf

Igor Rostkowski
Aleksandra Rzeszotek

Antoni Sawka
Jakub Sierakowski
Wojciech Sowa
Kacper Szewczak
Dominik Szwed
Franciszek Średziński

Piotr Świeżak

Franciszek Tratkiewicz
Julian Tyc

Patryk Urbaniak
Piotr Wilecki
Borys Zabłocki

Mikołaj Zając
Mateusz Zieliński

Igor Zjawiński
Antoni Zowczak

Maksymilian Żukowski

TRENER: Dominik Dukalski

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji514074 867

@ d.dukalski@o2.pl

-------------------------------------------------

I WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY C2 GRUPA 1 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. Józefovia 5:1 Bug Wyszków / 22 sierpnia, 12:00

Sawka x2, K. Nowak x2, Idziak
2. KS Halinów 1:3 Józefovia / 16 września, 17:00
3. Józefovia 7:1 AP Eskadra / 30 sierpnia, 17:30

Rejf 2', Sierakowski 5', 33', 67', K. Nowak 30', 54', 56', Goławski 65' (sam.)
4. Talent Warszawa 3:2 Józefovia / 6 września, 12:00

Sawka, Nowak
5. Józefovia 9:1 Białe Orły / 9 września, 15:00

Nowak x4, Sierakowski x2, Sawka, Rejf, Wilecki
6. Bór Regut 2:10 Józefovia / 13 września, 12:00

Sawka x3, Zowczak x2, Nowak x2, Rejf x2, Sierakowski
7. Józefovia 4:1 Agape Białołęka / 21 września, 18:00

Rejf 32', Nowak 53', 66', Sierakowski 79'
8. Bug Wyszków 2:4 Józefovia / 26 września, 14:00

Sawka x2, Rejf, Sierakowski
9. Józefovia 6:1 KS Halinów / 4 października, 12:00

Sawka 4', Rejf 22', Sierakowski 26', 48', Zowczak 56', Nowak 63'
10. AP Eskadra 0:6 Józefovia / 12 października, 18:30

Nowak x3, Sierakowski, Zowczak, Sawka
11. Józefovia 3:5 Talent Warszawa / 18 października, 10:00

Rejf 14', 65', Nowak 62'
12. Białe Orły 1:12 Józefovia / 31 października, 10:00

Sawka 7', 18', 52', 55', 69', Nowak 20, 22', 28', 37', 48', 67', Arendarski 74'
13. Józefovia 3:2 Bór Regut / 8 listopada, 10:00

Sawka 8', Nowak 59', Rejf 80'+3
14. Agape Białołęka 1:2 Józefovia / 15 listopada, 10:00

Sowa 33', Nowak 41'

II WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY C2 GRUPA 2 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. Józefovia II 5:3 Drukarz II Warszawa / 23 sierpnia, 12:00

Sawka 20', Rejf 34', 44', 55', Sierakowski 47'
2. Wilga Garwolin 1:6Józefovia II / 26 sierpnia, 15:00

K. Nowak 51', 60', 69', Rejf 57', Sawka 65', 79'
3.Józefovia II 1:13 Progres Garwolin / 30 sierpnia, 15:30

Bergiel 27'
4. Victoria Zerzeń 9:0 Józefovia II / 6 września, 10:00
5. Józefovia II 1:4 APJD Łomianki / 9 września, 17:00

Lewański 30'
6. pauza / 12-13 września
7. Polonez Warszawa 1:2 Józefovia II / 20 września, 12:30

Sierakowski 13', Arendarski 46'
8. Drukarz II Warszawa 10:2 Józefovia II /  26 września, 14:00

Szwed 24', Bergiel 72'
9. Józefovia II 4:3 Wilga Garwolin / 3 października, 14:00

Nowak 8', 70', 73', Rejf 43'
10. Progres Garwolin – Józefovia II / 11 października, 11:00

Sawka 44', 57', Rejf 49', Zowczak 55'
11. Józefovia II 0:5 Victoria Zerzeń / 18 października, 12:00
12. APJD Łomianki 3:4 Józefovia II / 25 października, 14:00

Sowa 19', Rejf 47', Sawka 57', Zowczak 60'
13. pauza / 7-8 listopada
14. Józefovia II 0:4 Polonez Warszawa/ 14 listopada, 16:00

ZDJĘCIA:

Progres Garwolin 1:9 Józefovia (23/05/2021)

Józefovia II 3:1 Wilki Warszawa (22/05/2021)

Józefovia 5:0 KS Halinów (15/05/2021)

Wilga Garwolin 4:0 Józefovia II (12/05/2021)

Drukarz II Warszawa 2:5 Józefovia II (25/04/2021) 

Agape Białołęka 1:2 Józefovia (15/11/2020)

Józefovia 6:1 KS Halinów (04/10/2020)

Polonez Warszawa 1:2 Józefovia (20/09/2020)

Bór Regut 2:10 Józefovia (13/09/2020)​

Józefovia II 1:4APJD Łomianki (09/09/2020)

Józefovia 9:1 Białe Orły Warszawa (09/09/2020)

Talent Warszawa 3:2 Józefovia (06/09/2020)​

Victoria Zerzeń 9:0 Józefovia II (06/09/2020)​

Józefovia II 1:13 Progres Garwolin (30/08/2020)​​

Wilga Garwolin 1:6Józefovia II (26/08/2020)​

Józefovia II 5:3 Drukarz II Warszawa (23/08/2020)​

Józefovia 5:1 Bug Wyszków (22/08/2020)

Józefovia 8:4 Znicz Pruszków (16/08/2020)

Józefovia 2:3 MOSiR Mińsk Mazowiecki (26/06/2020)

Varsovia 5:0Józefovia II (23/06/2020)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości