2007

I WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY C2 GRUPA 1 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. Józefovia 5:1 Bug Wyszków / 22 sierpnia, 12:00

Sawka x2, K. Nowak x2, Idziak
2. KS Halinów – Józefovia / 16 września, 17:00
3. Józefovia 7:1 AP Eskadra / 30 sierpnia, 17:30

Rejf 2', Sierakowski 5', 33', 67', K. Nowak 30', 54', 56', Goławski 65' (sam.)
4. Talent Warszawa 3:2 Józefovia / 6 września, 12:00

Sawka, Nowak
5. Józefovia 9:1 Białe Orły / 9 września, 15:00

Nowak x4, Sierakowski x2, Sawka, Rejf, Wilecki
6. Bór Regut 2:10 Józefovia / 13 września, 12:00

Sawka x3, Zowczak x2, Nowak x2, Rejf x2, Sierakowski
7. Józefovia – Agape Białołęka / 21 września, 18:00
8. Bug Wyszków – Józefovia / 26 września, 14:00
9. Józefovia – KS Halinów / 4 października, 12:00
10. AP Eskadra – Józefovia / 10-11 października
11. Józefovia – Talent Warszawa / 18 października, 10:00
12. Białe Orły – Józefovia / 24-25 października
13. Józefovia – Bór Regut / 8 listopada, 10:00
14. Agape Białołęka - Józefovia / 14-15 listopada

II WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY C2 GRUPA 2 2020/2021

>>>TABELA<<<

1. Józefovia II 5:3 Drukarz II Warszawa / 23 sierpnia, 12:00

Sawka 20', Rejf 34', 44', 55', Sierakowski 47'
2. Wilga Garwolin 1:6Józefovia II / 26 sierpnia, 15:00

K. Nowak 51', 60', 69', Rejf 57', Sawka 65', 79'
3.Józefovia II 1:13 Progres Garwolin / 30 sierpnia, 15:30

Bergiel 27'
4. Victoria Zerzeń 9:0 Józefovia II / 6 września, 10:00
5. Józefovia II 1:4 APJD Łomianki / 9 września, 17:00

Lewański 30'
6. pauza / 12-13 września
7. Polonez Warszawa– Józefovia II / 20 września, 12:30
8. Drukarz II Warszawa – Józefovia II /  26września, 14:00
9. Józefovia II – Wilga Garwolin / 4 października, 14:00
10.Progres Garwolin – Józefovia II / 10 października, 11:00
11. Józefovia II– Victoria Zerzeń /18 października, 12:00
12.APJD Łomianki – Józefovia II / 24-25 października
13. pauza /7-8 listopada
14. Józefovia II – Polonez Warszawa/ 14 listopada, 16:00

-------------------------------------------------

KADRA

Maksymilian Arendarski
Bartosz Bergiel

Max Błażejczyk
Franciszek Bocian
Mateusz Chłopik

Filip Domański

Jonasz Filochowski

Kamil Goławski

Filip Gryzik

Alex Grzegrzułka
Stanisław Gulbiński
Adam Idziak
Fabian Iwanowski
Bartosz Jagiełło
Jan Jaworski
Maksymilian Jesionowski
Aleksander Jesionowski
Mateusz Kalinowski

Milan Karp

Wojciech Kołodziej

Michał Kotwiński
Aleksander Krauze
Franciszek Kublik

Mateusz Kuzioła
Łukasz Lewański

Igor Maciejski

Franciszek Maziarz

Karol Nowak

Dominik Nowak

Antoni Ognicha
Dariusz Pijanowski

Miłosz Płuciennik
Szymon Podolski

Krzysztof Prywata

Dawid Rejf
Aleksandra Rzeszotek

Antoni Sawka
Jakub Sierakowski
Wojciech Sowa
Kacper Szewczak
Dominik Szwed
Franciszek Średziński

Piotr Świeżak
Julian Tyc

Patryk Urbaniak
Piotr Wilecki
Borys Zabłocki

Mikołaj Zając
Mateusz Zieliński

Igor Zjawiński
Antoni Zowczak

TRENER: Dominik Dukalski

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji514074 867

@ d.dukalski@o2.pl

ZDJĘCIA:

Bór Regut 2:10 Józefovia (13/09/2020)​

Józefovia II 1:4APJD Łomianki (09/09/2020)

Józefovia 9:1 Białe Orły Warszawa (09/09/2020)

Talent Warszawa 3:2 Józefovia (06/09/2020)​

Victoria Zerzeń 9:0 Józefovia II (06/09/2020)​

Józefovia II 1:13 Progres Garwolin (30/08/2020)​​

Wilga Garwolin 1:6Józefovia II (26/08/2020)​

Józefovia II 5:3 Drukarz II Warszawa (23/08/2020)​

Józefovia 5:1 Bug Wyszków (22/08/2020)

Józefovia 8:4 Znicz Pruszków (16/08/2020)

Józefovia 2:3 MOSiR Mińsk Mazowiecki (26/06/2020)

Varsovia 5:0Józefovia II (23/06/2020)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości