2011

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

III WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW E2 GRUPA 3 (RW) 2020/2021

1. Józefovia 9:2 Iskra Pilawa / 25 maja, 18:00

2. Mazur II Karczew 3:3 Józefovia / 2 czerwca, 18:00

3. Józefovia 2:1 Vulcan Wólka Mlądzka / 25 czerwca, 17:30

4. Amur Wilga 2:6 Józefovia / 27 kwietnia, 18:00

5. Józefovia 1:6 Wilga Garwolin / 9 maja, 14:00

6. Iskra Pilawa 10:4 Józefovia / 15 maja, 12:00

7. Józefovia 2:12 Mazur II Karczew / 22 maja, 10:00

8. Vulcan Wólka Mlądzka 11:2 Józefovia / 30 maja, 13:00

9. Józefovia 14:4 Amur Wilga / 13 czerwca, 14:00

10. Wilga Garwolin 3:3 Józefovia / 19 czerwca, 15:00

V WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW E2 GRUPA 1 (RW) 2020/2021

1. UKS 141 II Warszawa 5:4 Józefovia II / 7 maja, 18:00

2. Józefovia II – Madziar Nieporęt / 5-6 czerwca (przełożone)

3. ŁKS Łochów– Józefovia II / 25 czerwca, 20:00

4. Wicher II Kobyłka 9:6 Józefovia II / 25 kwietnia, 12:00

5. Józefovia II 2:13 KS Wesoła / 8 maja, 16:00

6. Józefovia II - UKS 141 II Warszawa / 15 maja, 10:00

7. Madziar Nieporęt 2:10 Józefovia II / 23 maja, 14:30

8. Józefovia II 5:1 ŁKS Łochów / 22 czerwca, 18:00

9. Józefovia II 5:8 Wicher II Kobyłka / 13 czerwca, 16:00

10. KS Wesoła 10:3 Józefovia II / 24 czerwca, 17:30

-------------------------------------------------

KADRA

Aleksander Andrasiak
Franciszek Bambynek
Bartosz Dadia
Piotr Gruba
Aleksander Grzegrzółka
Antoni Jeżewski
Alan Kozłowski
Paweł Krawczak
Gabriel Okeke
Miłosz Ornoch
Jan Pawłowski
Jarosław Piszczek

Nikodem Podolski
Jakub Sadowski

Szczepan Tratkiewicz
Ksawery Urbaniak
Jakub Wiśnioch
Adam Wyszyński

TRENER: Robert Rokicki

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji505143 318

@ rocki5@op.pl

-------------------------------------------------

III WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW E2 GRUPA 5 2020/21

>>>TABELA<<<

1. Bór Regut 7:1 Józefovia / 5 września, 12:30

Krawczak 21'
2. Mazur II Karczew 3:4 Józefovia / 12 września, 10:00

Ornoch 10', Urbaniak 18', Andrasiak 50', 53'
3. Józefovia 8:4 Znicz III Pruszków / 19 września, 16:00

Bambynek , Gruba , Urbaniak x2 , Sadowski, Grzegrzółka, 2 gole samobójcze
4. Vulcan Wólka Mlądzka 6:7 Józefovia / 26 września, 11:30

Dadia 27', 34', 46', Urbaniak 28', 39', Sadowski 49', Pindara 53' (sam.)
5. Józefovia 4:3 Iskra Pilawa / 3 października, 16:00

Gruba 16', Ornoch 18', Pawłowski 28', Grzegrzółka 32'
6. Józefovia 2:11 Bór Regut / 10 października, 16:00

Krawczak 1', Urbaniak 34'
7. Józefovia 1:14 Mazur II Karczew / 17 października, 10:00
8. Znicz II Pruszków 6:8 Józefovia / 25 października, 10:30

Bambynek x3, Dadia x2, Gruba x2, Urbaniak
9. Józefovia 6:5 Vulcan Wólka Mlądzka / 7 listopada, 10:00

Bambynek x4, Ornoch x2
10. Iskra Pilawa 2:7 Józefovia / 14 listopada, 12:00

Bambynek x3, Gruba x3, Sadowski

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości