Oldboje

 kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

OPIEKUN DRUŻYNY: Sławomir Faliński

TERMINARZ WARSZAWSKIEJ 2. LIGI OLBOJÓW (2019)

1. ATC Warsaw 0:3 w.o. JÓZEFOVIA / 3 kwietnia, 20:30

2. Józefovia 4:4 KS Raszyn / 9 kwietnia, 20:30

nieznany, nieznany, nieznany, nieznany

3. PKS Radość 1:4 Józefovia / 15 kwietnia 20:00

Niuk x3, Wąsowski

4. Józefovia 4:1 MKS Piaseczno / 30 kwietnia, 20:30

Zawadka, Niuk x2, Rokicki

5. Prawnicy 2:4 Józefovia / 6 maja, 20:15

nieznany, nieznany, nieznany, nieznany

6. pauza

7. Józefovia 4:2 Sarmata Warszawa / 21 maja, 20:30

Niuk x3, Piłat

8. Świt Warszawa 4:3 Józefovia / 27 maja, 19:00

nieznany, nieznany, nieznany

9. Józefovia 4:1 FC Falenica / 4 czerwca, 20:30

Kuzioła, Wąsowski x2, bramka samobójcza

10. RKS Okęcie 1:1 Józefovia / 10 czerwca, 19:00

Ognicha

11. Józefovia 1:0 Jedność Żabieniec / 18 czerwca, 20:30

Niuk

12. Józefovia 3:0 w.o. ATC Warsaw / 10 września, 20:30

Niuk x2, Ritzen, Wąsowski, Kuzioła

13. KS Raszyn 1:3 Józefovia / 16 września, 20:15

Niuk x3

14. Józefovia 1:1 PKS Radość / 24 września, 20:30

Poszalski

15. MKS Piaseczno 2:4 Józefovia / 2 października, 20:00

nieznany, nieznany, nieznany, nieznany

16. Józefovia 4:1 Prawnicy / 8 października, 20:30

Poszalski, Piłat, Wąsowski, Zawadka

17. Józefovia 10:1 Orły Zielonka / 15 października, 20:30

Zawadka x3, Poszalski x2, Niuk x2, Stopa x2, Piłat

18. Sarmata Warszawa 2:4 Józefovia / 22 października, 20:00

Poszalski, Wąsowski, Piłat, Niuk

19. Józefovia 3:1 Świt Warszawa / 29 października, 20:30

Zawadka x2, Niuk

20. FC Falenica 4:2 Jóżefovia / 4 listopada, 20:00

Niuk x2

21. Józefovia 9:0 RKS Okęcie / 12 listopada, 20:30

Niuk x5, Więckus x2, Czaplak , Poszalski

22. Jedność Żabieniec 2:0 Józefovia / 18 listopada, 20:00

TABELA WARSZAWSKIEJ 2. LIGI OLBOJÓW (2019)

Punkty Bramki
1 Józefovia 48 75-31
2 PKS Radość 42 55-27
3 Sarmata Warszawa 40 56-38
4 Jedność Żabieniec 39 65-41
5 FC Falenica 38 69-50
6 KS Raszyn 37 86-59
7 MKS Piaseczno 35 60-47
8 Świt Warszawa 29 45-49
9 Prawnicy 21 44-49
10 RKS Okęcie 10 32-103
11 Orły Zielonka 9 19-49
12 ATC Warsaw 0 1-64

1-3 - awans do 1. Ligi WLO

SKŁAD WARSZAWSKIEJ 1. LIGI OLBOJÓW (2020)

Amigos Warszawa, Delta Warszawa, Jedność Żabieniec ,Ligowiec.pl, Legia Warszawa, Polonia Warszawa, PKS Radość, Sarmata Warszawa, GKP Targówek, Ursus Warszawa, MOSiR Ząbki

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, rozgrywki zostały zawieszone.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości