Wygrana Józefovii z Dębem Wieliszew

W końcu udało się zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie. Do Józefowa przyjechał niepokonany do tej pory Dąb Wieliszew.

Od pierwszego gwizdka sędziego atakowała Józefovia. Dogodne sytuacje na początku spotkania zmarnowali nasi zawodnicy.

Po kwadransie gry doczekaliśmy się pierwszej bramki za sprawą Adam Krupińskiego, który powalczył o piłkę w polu karnym i strzelił do pustej bramki. Kilkanaście minut później nasz napastnik strzelił drugą bramkę i Józefovia prowadziła już 2:0.

Piłkarze z Wieliszewa mieli problemy z dobrze grającą obroną.

Dobrą sytuację miał również Krzysiek Czapkowski, którego strzał z rzutu wolnego zmierzał w samo okienko bramki ale niesamowitą interwencją popisał się Maciej Łączyński.

Szansę na klasycznego hat-tricka miał również Adam Krupiński ale ponownie kapitalną obroną popisał golkiper, który sparował strzał.

W dość niegroźnej sytuacji naciskany przez przeciwnika Paweł Skwara wycofał piłkę do naszego bramkarza ale zrobił to za lekko i nasz golkiper ratował sytuację ale nie wiadomo dlaczego... sędzie podyktował karnego i ukarał Tomka Malczewskiego żółtą kartką? W tej sytuacji nasz bramkarz najpierw wybił piłkę a później nastąpiło zderzenie dwóch rozpędzonych zawodników. Czy w takiej sytuacji dyktuje się ,,jedenastkę''?

Oczywiście z prezentu skorzystali przeciwnicy i zrobiło się 2:1...

Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części meczu dalej atakowali zawodnicy trenera Łukasza Poszalskiego i po godzinie gry prowadzili dzięki bramce Adama Krupińskiego 3:1.

Nasi zawodnicy zaczęli kontrolować mecz i nie pozwalali na zbyt wiele rywalom. Przeciwnicy starali się uderzać z daleka i szukali swoich okazji po dośrodkowaniach z rzutów wolnych oraz dalekich autów w pole karne.

Pod koniec meczu świetną okazję miał rezerwowy Dawid Trzaskowski ale zabrakło mu zimnej krwi i strzelił obok bramki.

Chwilę później kolejny rezerwowy Maciek Napieraj dostał idealnie podanie od Adam Krupińskiego i znajdując się oko w oko z bramkarzem strzelił na 4:1.

Nasza drużyna odniosła pewne zwycięstwo w ładnym stylu i zdobyła pierwsze punkty w lidze.

Teraz mecz wyjazdowy w Ząbkach, w sobotę o godzinie 11:00 z rezerwami Dolcanu.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 4:1 (2:1) DĄB WIELISZEW

BRAMKI: Krupiński 20', 30', 60', Napieraj 85'

SKŁAD: Malczewski - Ostrzyżek, Poszalski, Rychlica, Skwara (70' Wróblewski) - Wojda - Uznański (75' Trzaskowski), Czapkowski, Bieńkowski (80' Napieraj), Wargocki (65' Grotte) - Krupiński

Autor: trex86

Foto: Marcin Suliga / Tygodnik Regionalny