Rezerwy rozbiły Wisłę Maciejowice

Nasi rezerwiści pojechali w dość okrojonym składzie, ponieważ było tylko 13 zawodników i brakowało Kuby Nowickiego, Maćka Niemczyka, Darka Górki i Tomka Kozłowskiego, ale za kartki w pierwszej drużynie w Maciejowicach mogli zagrać Rafał Wargocki i Maciej Napieraj i powracający po pauzie trzech meczy Sebastian Mika.

Gospodarze niczym nie mogli zaskoczyć naszych zawodników w tym meczu. Od początku starali się grać długimi piłkami, ale nasi obrońcy byli dobrze przygotowani na ten wariant gry. Pomimo przewagi gospodarzy to nasza drużyna mogła strzelić pierwsza bramkę, lecz sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kuba Bielicki. Po wrzutce z rzutu rożnego Maćka Napieraja na długim słupku znalazł się Sebastian Mika i po odbiciu piłki od słupka z najbliższej odległości wpakował ją Mariusz Lasecki.

Gospodarze szybko wyrównali po zagapieniu się naszych obrońców i do przerwy był wynik 1:1.

Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli jeszcze bardziej zmotywowani i po 15 sekundach bramkarz gospodarzy musiał wyciągać piłkę z siatki po strzale Rafała Wargockiego. Kilka minut później przed polem karnym faulowany był Kazik Grotte i do piłki podszedł Maciek Napieraj który pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy. Gdy wydawało się, że gospodarze ruszą do odrabiania strat, Kazik Grotte wybiegł sam na sam z bramkarzem i pięknym strzałem pokonał bramkarza Wisły i wynik spotkania był już przesądzony. Piątą bramkę dla naszego zespołu ponownie zdobył Maciek Napieraj puszczając piłkę między nogami bramkarza. W końcówce spotkania Dawid Trzaskowski dobił rywala lobując bramkarza głową.

Nikt nie spodziewał się takiego wyniku spotkania, szczególnie że Józefovia przyjechała w tak okrojonym składzie. Następny mecz w Józefowie za tydzień z Promnikiem Łaskarzew który zapewnił sobie awans do Ligi Okręgowej.

WISŁA MACIEJOWICE 1:6 (1:1) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW

BRAMKI: Lasecki 35', Wargocki 46', Napieraj 56', 76', Grotte 67', Trzaskowski 83' - 40'

SKŁAD: Wilczyński - Domański (80' Górski), Mika, Lasecki, Jokiel - Ślubowski, Napieraj - Wargocki, Bielicki (40' Trzaskowski), Grotte - Bakuła