Porażka z Bobrem Tłuszcz

Mecz zaczął się od śmiałych ataków Józefovii. Już w pierwszym kwadransie gry nasi zawodnicy mieli kilka znakomitych okazji do strzelenia bramki ale Paweł Niemczyk oraz Maciek Napieraj nie wykorzystali swoich sytuacji. Kilkakrotnie swój zespół uratował bramkarz gospodarzy. W pierwszej połowie grę dyktował nasz zespół, częściej utrzymując się przy piłce, grając ofensywnie. Niestety goście przeprowadzili trzy groźne kontry i jedna z nich zakończyła się bramką.

Piłkarz z Tłuszcza przedarł się przez naszą obronę i strzałem w długi róg dał prowadzenie swojej drużynie.

Nasi zawodnicy mieli szansę wyrównać ale po strzale Maćka Napieraja piłka uderzyła w poprzeczkę. Tuż przed końcem pierwszej połowy po jednym z rzutów rożnych naszą drużynę uratował słupek.

W drugiej połowie gra się wyrównała. Po długim zagraniu gospodarzy, błąd popełniła nasza defensywa a do piłki dopadł piłkarz Bobra, który z pierwszej piłki uderzył w długi róg koło słupka, podwyższając prowadzenie na 2:0

Józefovia nie zamierzała się poddawać i po dośrodkowaniu Daniela Trzepałki, strzałem głową Maciek Napieraj zdobył gola kontaktowego. Chwilę później była szansa na wyrównanie ale stuprocentowej szansy nie wykorzystał nasz pomocnik Maciek Napieraj, którego strzał z bliska w niesamowity sposób obronił bramkarz Bobra.

Nasza drużyna szukała wyrównania a obrońca Bobra zagrał długą piłkę do przodu do swojego napastnika, który uciekł naszym obrońcom i bezlitosnym strzałem w okienko bramki dał prowadzenie 3:1.

W ostatniej minucie meczu gospodarze dobili naszą drużynę, technicznym strzałem tuż przy słupku.

Do końca pozostały jeszcze dwie kolejki. Sytuacja Józefovii w tabeli robi się nieciekawa. Za tydzień nasi zawodnicy zagrają o 17:00 w Serocku z miejscowym Sokołem.

BÓBR TŁUSZCZ 4:1 (1:0) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

BRAMKI: 35, 60, 85, 90 - Napieraj 75'

SKŁAD: Malczewski - Warnicki, Poszalski, Ostrzyżek, Czapkowski - Kozłowski (55' Szymański), Bieńkowski (46' Drożdż) - Auguściński (65' Trzepałka), Napieraj, Wargocki - P. Niemczyk (80' Babaev)