2008

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

I WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY C2 GRUPA 2 (RW) 2021/2022

>>>TABELA<<<

1. Józefovia 4:0 Znicz II Pruszków / 19 marca, 16:00

Kotwiński x3, Domański
2. Delta Warszawa 3:0 Józefovia / 26 marca, 10:00
3. Józefovia 5:3 Promyk Nowa Sucha / 19 kwietnia, 15:00

Wilecki x3, Kotwiński, Średziński
4. Józefovia 1:0 Drukarz II Warszawa / 10 kwietnia, 12:00

Sadowiak
5. FC Lesznowola 3:4 Józefovia / 14 kwietnia, 11:00

Kotwiński, Sadowiak, Chłopik, Bojemski
6. Józefovia 5:1 SEMP II Ursynów / 24 kwietnia, 12:00

Domański (k), Rostkowski x2, Bojemski, Kotwiński
7. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:3 Józefovia / 7 maja, 10:00

Strzyżewski, Kotwiński x2
8. Znicz II Pruszków 2:2 Józefovia / 14-15 maja

Kotwiński, Strzyżewski
9. Józefovia – Delta Warszawa / 21 maja, 14:00
10. Promyk Nowa Sucha – Józefovia / 25 maja
11. Drukarz II Warszawa – Józefovia / 29 maja, 10:00
12. Józefovia – FC Lesznowola / 5 czerwca, 14:00
13. SEMP II Ursynów – Józefovia / 11-12 czerwca
14. Józefovia – Pogoń Grodzisk Mazowiecki / 18 czerwca, 14:00

II WARSZAWSKA LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY C2 GRUPA 2 2021/2022

>>>TABELA<<<


1. Józefovia 7:0 Mazur Karczew / 15 września, 17:00

 Rostkowski x4, Wilecki, Sadowiak, Kotwiński
2. pauza / 28-29 sierpnia 
3. WBS Warszawa 1:1 Józefovia / 4 września, 16:00

Gryzik
4. Józefovia 3:1 EsKadra Warszawa / 11 września, 16:00

Domański, Rostkowski, Gryzik
5. UKS 141 Warszawa 0:9 Józefovia / 18 września, 16:00

Kotwiński x3, Sadowiak x2, Rostkowski, Kuzioła, Karp, Domański
6. Józefovia 4:0 Champion Otwock / 8 października, 18:00

Wilecki, Wereda x2, Kotwiński
7. Agrykola Warszawa 0:1 Józefovia / 26 września, 12:30

Domański
8. Mazur Karczew 0:1 Józefovia / 2 października, 13:00

Rostkowski
9. pauza / 9-10 października
10. Józefovia 3:0 WBS Warszawa / 16 października, 12:00

Rostkowski, Kotwiński x2
11. EsKadra Warszawa 3:9 Józefovia / 23 października, 13:00

Wilecki x5, Ognicha x2, Karp, Sadowiak
12. Józefovia – UKS 141 Warszawa / 11 listopada, 10:00
13. Champion Warszawa 4:2 Józefovia / 5 listopada, 19:30

Rostkowski, Strzyżewski
14. Józefovia 1:0 Agrykola Warszawa / 13 listopada, 16:00

Kotwiński

-------------------------------------------------

KADRA

Max Błażejczyk

Stefan Bojemski

Mateusz Chłopik

Filip Domański
Jacek Frelek
Filip Gryzik
Alex Grzegrzułka

Stanisław Gulbiński
Adam Idziak
Fabian Iwanowski
Bartosz Jagiełło

Szymon Kaliński
Milan Karp

Adam Kłyszewski
Mikołaj Kotwiński

Michał Krempa
Mateusz Kuzioła

Igor Maciejski
Franciszek Maziarz
Antoni Ognicha

Bartosz Pawlak
Szymon Podolski

Samuele Prina Cerai

Igor Rostkowski

Krystian Rytel
Igor Sadowski
Jakub Sadowski

Kacper Smolak

Oskar Strzyżewski

Stanisław Średziński

Jan Wereda
Piotr Wilecki
Mikołaj Zając
Igor Zjawiński

TRENER: Poszalski

Znalezione obrazy dla zapytania: TELEFON emoji794037 716

@ poszal@wp.pl

ZDJĘCIA:

Józefovia 1:0 Płomień Dębe Wielkie (28/02/2021) 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości