Józefovia wróciła do treningów!

Po niespełna dwumiesięcznej przerwie do treningów na obiektach przy Dolnej 19 powróciły zespoły Józefovii!

Zajęcia odbywały się w grupach liczących maksymalnie 6 osób, na 4 boiskach: orliku, boisku pełnowymiarowym ze sztuczną nawierzchnią, boisku trawiastym oraz tartanowym boisku wielofunkcyjnym. Jako pierwsza zajęcia o 15:00 zaczęła grupa rocznika 2009 pod okiem trenera Mateusza Szymańskiego. Po niej do treningów powrócili następujące roczniki: 2012 A i B (łącznie 4 grupy), 2007 (3 grupy) i 2003 (3 grupy). Odbyły się także pierwsze zajęcia bramkarskie, a wieczorem treningi wznowiła czwartoligowa drużyna seniorów prowadzona przez trenera Damiana Politańskiego. Poniedziałkowe zajęcia czwartoligowców odbyły się w czterech grupach na dostępnych boiskach z nawierzchnią naturalną, sztuczną oraz orliku. Podczas treningu padał deszcz, ale każdy z 21 piłkarzy był szczęśliwy z powrotu na Dolną 19.

Zajęcia odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zalecanych przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministerstwo Zdrowia. 

Dziękujemy wszystkim za sprawną organizację: Trenerom, Zawodnikom, Rodzicom, Dyrekcji i Pracownikom ICSiR, w szczególności Kazimierzowi Boboli!

MLKS Józefovia

WSPIERAJĄ NAS: