eBekstrakasA: wyniki 4. kolejki

W czwartejkolejce rozgrywek ligowych w FIFA20 - eBekstraklasa Tobiasz Filochowski, grający Zagłębiem Lubin przegrał, w dwumeczu 3:5 z graczem Dabro-Bau Makowice (sterującym Łódzkim KS).

Pierwsza rozgrywka online stała pod znakiem zacinania i lagów. Mimo dobrej gry od początku Tobiasza Filochowskiego to rywal z Makowic pierwszy strzelił gola. Po 28 minutach było już 0:2 - reprezentant Dabro-Bau bezlitośnie wykorzystał błąd w wyprowadzeniu piłki. Rywal z czołówki bardzo dobrze operował piłką, ale Tobiasz potrafił się jemu, czego dowodem może być kontakotwy gol z 61. minuty. Niestety, w doliczonym czasie gry przeciwnik (prz drobnej pomocy laga) podwyższył prowadzenie na 3:1. W drugim meczu rywal w pierwszej połowie praktycznie przekreślił szansę na zwycięstwo gracza Józefovii, prowadząc do przerwy 2:0. Ambitna gra naszego zawodnika pozwoliła na zdobycie dwóch bramek - w 61. i 90. minucie.

DABRO-BAU MAKOWICE 5:3 (3:1, 2:2) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW / 15:00

Krzysztof Duma (krzysiekkade9) vs.Tobiasz Filochowski (Rowik9)

Mimo porażki gra Tobiasza napawała optymizmem. W niedzielę reprezentanta Józefovii czeka rywalizacja z lokalnym rywalem - CKS Celestynów.

MKS SZCZAWNO-ZDRÓJ 3:15 (1:6, 2:9) LZS KRYNKI / 14:00 (16 kwietnia)

Michał Wiaderny (WP_ME_CWANIAK) vs. Kamil Jackiewicz (koala1955)

KORONA WARSZAWA 6:14 (3:10, 3:4) KS ŁOMIANKI / 17:00 (16 kwietnia)

Konrad Kolasa (Fernaando8) vs. Rafał Urbaniak (Rurson1337)

BIEŻANOWIANKA KRAKÓW 17:2 (9:0, 8:2) BOCIAN BOĆKI / 14:00