Kolejka 1 |
|
|
Józefovia Józefów |
|
|
|
Pauza |
|
|
Energia Kozienice |
|
3:2 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
2:8 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
0:3 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
2:0 |
|
Milan Milanówek |
|
|
LKS Promna |
|
3:0 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:1 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:1 |
|
KS Teresin |
Kolejka 2 |
|
|
Energia Kozienice |
|
|
|
Pauza |
|
|
LKS Promna |
|
6:2 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
7:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Milan Milanówek |
|
10:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
0:3 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
KS Teresin |
|
0:5 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
0:1 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
2:0 |
|
Józefovia Józefów |
Kolejka 3 |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
|
Pauza |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
0:0 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Energia Kozienice |
|
2:1 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:0 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
2:0 |
|
KS Teresin |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
2:1 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
1:5 |
|
LKS Promna |
Kolejka 4 |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
|
Pauza |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
1:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
LKS Chlebnia |
|
2:3 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Milan Milanówek |
|
1:0 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
1:4 |
|
KS Teresin |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
0:1 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
2:3 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
LKS Promna |
|
2:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
Kolejka 5 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Teresin |
|
1:0 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Józefovia Józefów |
|
5:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
0:4 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Energia Kozienice |
|
1:3 |
|
LKS Promna |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
1:0 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
1:0 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
0:4 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
Kolejka 6 |
|
|
Pauza |
|
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
LKS Chlebnia |
|
5:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
0:1 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
1:4 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
0:3 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
LKS Promna |
|
2:2 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
0:0 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
1:4 |
|
KS Teresin |
Kolejka 7 |
|
|
KS Teresin |
|
|
|
Pauza |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:0 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Milan Milanówek |
|
3:2 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Energia Kozienice |
|
3:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:1 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
3:1 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
6:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:2 |
|
LKS Promna |
Kolejka 8 |
|
|
Pauza |
|
|
|
Milan Milanówek |
|
|
LKS Promna |
|
2:1 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Józefovia Józefów |
|
5:2 |
|
Energia Kozienice |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:0 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
3:0 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
4:2 |
|
KS Teresin |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
0:11 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
1:4 |
|
Naprzód Skórzec |
Kolejka 9 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
|
|
Pauza |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
4:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
2:1 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Energia Kozienice |
|
2:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
1:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
KS Teresin |
|
0:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Milan Milanówek |
|
2:2 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
1:1 |
|
LKS Promna |
Kolejka 10 |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
Energia Kozienice |
|
4:0 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
Józefovia Józefów |
|
4:0 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
LKS Chlebnia |
|
0:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
1:1 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
LKS Promna |
|
2:2 |
|
KS Teresin |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
1:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
1:3 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 11 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
|
Pauza |
|
|
Milan Milanówek |
|
1:1 |
|
LKS Promna |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
3:0 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
KS Teresin |
|
3:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
5:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:7 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
1:4 |
|
LKS Chlebnia |
Kolejka 12 |
|
|
LKS Chlebnia |
|
|
|
Pauza |
|
|
Milan Milanówek |
|
3:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Energia Kozienice |
|
3:1 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:0 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
5:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
LKS Promna |
|
3:1 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:3 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
1:6 |
|
KS Teresin |
Kolejka 13 |
|
|
KS Teresin |
|
1:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:3 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
Milan Milanówek |
|
4:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
6:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
4:2 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
0:2 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
6:1 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
Kolejka 14 |
|
|
Józefovia Józefów |
|
3:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
LKS Promna |
|
1:1 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Energia Kozienice |
|
1:2 |
|
KS Teresin |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
0:1 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
2:0 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
2:5 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
LKS Chlebnia |
Kolejka 15 |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
|
Pauza |
|
|
LKS Chlebnia |
|
0:1 |
|
LKS Promna |
|
|
Milan Milanówek |
|
1:0 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
2:1 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
4:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
KS Teresin |
|
0:1 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
0:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
2:3 |
|
Józefovia Józefów |
Kolejka 16 |
|
|
Pauza |
|
|
|
Józefovia Józefów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Milan Milanówek |
|
1:1 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
4:1 |
|
LKS Promna |
|
|
KS Teresin |
|
2:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
1:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
1:4 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
1:3 |
|
Energia Kozienice |
Kolejka 17 |
|
|
Energia Kozienice |
|
|
|
Pauza |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
1:1 |
|
LKS Promna |
|
|
Józefovia Józefów |
|
6:3 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
3:1 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:2 |
|
KS Teresin |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
1:2 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:4 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
0:9 |
|
LKS Chlebnia |
Kolejka 18 |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
|
Pauza |
|
|
LKS Promna |
|
5:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
LKS Chlebnia |
|
1:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Milan Milanówek |
|
3:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
1:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
3:2 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
3:3 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
KS Teresin |
|
1:1 |
|
Pogoń II Siedlce |
Kolejka 19 |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
|
Pauza |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:0 |
|
LKS Promna |
|
|
Energia Kozienice |
|
3:3 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
0:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
1:2 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
2:0 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
KS Teresin |
|
1:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 20 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
|
Pauza |
|
|
LKS Promna |
|
1:2 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Milan Milanówek |
|
2:1 |
|
KS Teresin |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
0:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
LKS Chlebnia |
|
6:0 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
7:0 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
2:3 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
4:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
Kolejka 21 |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
|
Pauza |
|
|
Józefovia Józefów |
|
7:1 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
0:3 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Milan Milanówek |
|
5:1 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
KS Teresin |
|
0:2 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Energia Kozienice |
|
4:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
4:0 |
|
LKS Promna |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:2 |
|
LKS Chlebnia |
Kolejka 22 |
|
|
KS Teresin |
|
|
|
Pauza |
|
|
LKS Promna |
|
3:0 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
LKS Chlebnia |
|
2:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
0:2 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
3:1 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
3:0 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
2:4 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
0:1 |
|
Józefovia Józefów |
Kolejka 23 |
|
|
Milan Milanówek |
|
|
|
Pauza |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:3 |
|
LKS Promna |
|
|
Energia Kozienice |
|
0:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
KS Teresin |
|
1:2 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
0:3 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
3:0 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
0:3 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
5:0 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
Kolejka 24 |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
|
|
Pauza |
|
|
LKS Promna |
|
4:0 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Józefovia Józefów |
|
3:1 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
LKS Chlebnia |
|
3:2 |
|
KS Teresin |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
0:5 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
1:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
2:4 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
2:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
Kolejka 25 |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
|
Pauza |
|
|
KS Teresin |
|
1:2 |
|
LKS Promna |
|
|
Milan Milanówek |
|
2:1 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
0:1 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
0:1 |
|
Energia Kozienice |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
7:2 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
0:1 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:1 |
|
Józefovia Józefów |
Kolejka 26 |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
|
Pauza |
|
|
LKS Promna |
|
3:0 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
1:2 |
|
KS Teresin |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
LKS Chlebnia |
|
5:1 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Energia Kozienice |
|
1:0 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
1:1 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
Kolejka 27 |
|
|
Pauza |
|
|
|
LKS Chlebnia |
|
|
KS Teresin |
|
2:1 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:1 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
0:5 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
4:4 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
1:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
0:5 |
|
LKS Promna |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
2:0 |
|
Milan Milanówek |
Kolejka 28 |
|
|
LKS Promna |
|
|
|
Pauza |
|
|
Józefovia Józefów |
|
4:0 |
|
KS Teresin |
|
|
LKS Chlebnia |
|
0:2 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
3:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Energia Kozienice |
|
4:1 |
|
Pogoń II Siedlce |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
1:4 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
2:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
4:1 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
Kolejka 29 |
|
|
Pauza |
|
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
|
Naprzód Skórzec |
|
4:2 |
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
Pogoń II Siedlce |
|
0:2 |
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
5:0 |
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
|
LKS Chlebnia |
|
2:0 |
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
|
KS Teresin |
|
1:6 |
|
Energia Kozienice |
|
|
Milan Milanówek |
|
1:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
6:6 |
|
LKS Promna |
Kolejka 30 |
|
|
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
|
|
|
Pauza |
|
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
|
1:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Żyrardowianka Żyrardów |
|
2:3 |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
|
LKS Promna |
|
2:2 |
|
LKS Chlebnia |
|
|
Energia Kozienice |
|
5:0 |
|
Milan Milanówek |
|
|
Józefovia Józefów |
|
4:0 |
|
Naprzód Skórzec |
|
|
Drogowiec Jedlińsk |
|
2:0 |
|
KS Teresin |
|
|
Płomień Dębe Wielkie |
|
1:0 |
|
Pogoń II Siedlce |