Kolejka 1 |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
2:4 |
|
Korona Warszawa |
|
|
ŁKS Łochów |
|
3:2 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
KTS Weszło Warszawa |
|
8:0 |
|
Rządza Załubice |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
5:1 |
|
Grom II Warszawa |
|
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
6:3 |
|
Bednarska Warszawa |
|
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
4:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
0:2 |
|
Rozwój Warszawa |
Kolejka 2 |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
2:2 |
|
KTS Weszło Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
1:3 |
|
ŁKS Łochów |
|
|
Rządza Załubice |
|
1:3 |
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
3:0 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Grom II Warszawa |
|
3:5 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
1:5 |
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
Korona Warszawa |
|
2:3 |
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
Kolejka 3 |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
4:1 |
|
Bednarska Warszawa |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
7:0 |
|
Rządza Załubice |
|
|
WKS Rząśnik |
|
3:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
4:1 |
|
Grom II Warszawa |
|
|
KTS Weszło Warszawa |
|
4:2 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
1:1 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
ŁKS Łochów |
|
4:2 |
|
Korona Warszawa |
Kolejka 4 |
|
|
Rządza Załubice |
|
0:3 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
Grom II Warszawa |
|
5:8 |
|
ŁKS Łochów |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
1:3 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
KTS Weszło Warszawa |
|
4:5 |
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
|
WKS Rząśnik |
|
3:3 |
|
Korona Warszawa |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
2:8 |
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
3:2 |
|
Hutnik II Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
0:6 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
2:3 |
|
Korona Warszawa |
|
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
3:0* |
|
Rządza Załubice |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
2:0 |
|
KTS Weszło Warszawa |
|
|
WKS Rząśnik |
|
4:0 |
|
Grom II Warszawa |
|
|
ŁKS Łochów |
|
5:2 |
|
Bednarska Warszawa |
|
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
0:4 |
|
Rozwój Warszawa |
Kolejka 6 |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
2:0 |
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
|
Rządza Załubice |
|
1:2 |
|
ŁKS Łochów |
|
|
Grom II Warszawa |
|
2:1 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
2:1 |
|
Korona Warszawa |
|
|
KTS Weszło Warszawa |
|
8:0 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
1:3 |
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
0:4 |
|
WKS Rząśnik |
Kolejka 7 |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
3:4 |
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
3:0 |
|
Bednarska Warszawa |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
1:0 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
1:6 |
|
KTS Weszło Warszawa |
|
|
WKS Rząśnik |
|
6:0 |
|
Rządza Załubice |
|
|
ŁKS Łochów |
|
1:3 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
Korona Warszawa |
|
1:2 |
|
Grom II Warszawa |
Kolejka 8 |
|
|
Rządza Załubice |
|
0:2 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
3:2 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
4:3 |
|
Grom II Warszawa |
|
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
3:2 |
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
3:5 |
|
Korona Warszawa |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
4:0 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
KTS Weszło Warszawa |
|
3:0 |
|
ŁKS Łochów |
Kolejka 9 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
1:5 |
|
KTS Weszło Warszawa |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
2:4 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
2:3 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
ŁKS Łochów |
|
4:3 |
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
|
Korona Warszawa |
|
5:1 |
|
Rządza Załubice |
|
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
0:3* |
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
Grom II Warszawa |
|
9:1 |
|
Bednarska Warszawa |
Kolejka 10 |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
2:1 |
|
Korona Warszawa |
|
|
Rządza Załubice |
|
3:1 |
|
Grom II Warszawa |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
3:6 |
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
6:1 |
|
ŁKS Łochów |
|
|
KTS Weszło Warszawa |
|
10:0 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
4:0 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
2:0 |
|
Bednarska Warszawa |
Kolejka 11 |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
2:1 |
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
|
WKS Rząśnik |
|
2:3 |
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
Grom II Warszawa |
|
1:3 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
2:0 |
|
Rozwój Warszawa |
|
|
ŁKS Łochów |
|
4:0 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
0:2 |
|
Rządza Załubice |
|
|
Korona Warszawa |
|
1:4 |
|
KTS Weszło Warszawa |
Kolejka 12 |
|
|
GKS Dąbrówka |
|
1:2 |
|
WKS Rząśnik |
|
|
Sarmata Warszawa |
|
3:1 |
|
Bednarska Warszawa |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
1:2 |
|
Rządza Załubice |
|
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
3:2 |
|
Korona Warszawa |
|
|
Hutnik II Warszawa |
|
3:2 |
|
Wkra Pomiechówek |
|
|
KTS Weszło Warszawa |
|
6:1 |
|
Grom II Warszawa |
|
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
2:1 |
|
ŁKS Łochów |
Kolejka 13 |
|
|
WKS Rząśnik |
|
2:0 |
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
1:4 |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
Rządza Załubice |
|
2:4 |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
Korona Warszawa |
|
1:5 |
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
0:9 |
|
KTS Weszło Warszawa |
|
|
Grom II Warszawa |
|
4:4 |
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
|
ŁKS Łochów |
|
3:1 |
|
Rozwój Warszawa |
Kolejka 14 |
|
|
Wkra Pomiechówek |
|
- : - |
|
PWKS II Huragan II Wołomin |
|
|
Rządza Załubice |
|
- : - |
|
KTS Weszło Warszawa |
|
|
Korona Warszawa |
|
- : - |
|
GKS Dąbrówka |
|
|
Rozwój Warszawa |
|
- : - |
|
Sarmata Warszawa |
|
|
Bednarska Warszawa |
|
- : - |
|
UKS Błyskawica Warszawa |
|
|
Grom II Warszawa |
|
- : - |
|
Hutnik II Warszawa |
|
|
WKS Rząśnik |
|
- : - |
|
ŁKS Łochów |