Wywiad z Adamem Krupińskim

1. Jak ocenisz spotkanie z Drukarzem Warszawa?

Drukarz był drużyną w naszym zasięgu. Początek meczu nie zapowiadał porażki, jednak znaczące błędy w defensywie pozwoliły na to,by przeciwnik na przerwę zszedł z przewagą 3 bramek. Niestety mimo obiecującego początku drugiej połowy,było już za późno na odrobienie strat.

2. Jak to się stało, że zagrałeś w tym meczu i czy jeszcze Cię zobaczymy w tym sezonie?

Przerwa świąteczna umożliwiła mi dłuższy, bo ponad tygodniowy pobyt w Polsce. Za pozwoleniem trenera-Łukasza Poszalskiego mogłem znów zagrać w barwach Jozefovii i wspomóc drużynę w meczu z Drukarzem. Obecnie studiuję za granicą,co najprawdopodobniej uniemożliwi mi pojawienie się na meczach w obecnym sezonie.

3. Podobno trenujesz w niemieckim klubie? Jak tam trafiłeś? Jaki poziom prezentuje ta drużyna i jakie są warunki do treningów?

Owszem. Trenuję z 2. drużyną niemieckiego klubu Rotweiss Darmstadt. Drużyna wyraziła zainteresowanie moją osobą, jednak ze wzgledu na skomplikowane procedury mój wkład w drużynę zakończę na treningach. Poziom to IV liga, ewentualnie liga okręgowa. Warunki zbliżone do tych w klubie Józefovii. Boisko ze sztuczną trawą oraz dwa z nawierzchnią naturalną

4. Czy w przyszłym sezonie zobaczymy Cię regularnie występującego w barwach Józefovii?

Kolejny sezon to zbyt odległa sprawa bym mógł składać jakiekolwiek obietnice już dziś. Jeśli tylko pozwoli mi na to czas - chętnie zasilę drużynę Jozefovii po powrocie. Dziś skupiam się jednak na studiach i treningach we własnym zakresie.

Autor: trex86

Foto: Marcin Suliga / Tygodnik Regionalny