Remis rezerw z Advitem Wiązowna

Do derbowego meczu Józefovia przystąpiła z kilkoma zmianami w składzie w porównaniu z meczem w Zerzniu. Dużym wzmocnieniem była obecność Łukasza Poszalskiego w środku pola.

W dzisiejszym spotkaniu goście próbowali grać górą, a Józefovia rozgrywała piłkę i efektem tego po ładnej akcji i po faulu w polu karnym bramkarza Advitu na Dawidzie Trzaskowskim był rzut karny którego pewnym strzałem na bramkę zamienił Łukasz Poszalski.

Druga połowa zaczęła się tragicznie dla naszych zawodników, najpierw pięknym strzałem popisał się Adrian Reda, a dwie minuty później Arkadiusz Zapaśnik wyprowadził gości na prowadzenie 1:2.

Gdy wydawało się, że gorzej już być nie może, Sebastian Mika w ciągu 3 minut popełnił dwa faule i otrzymał czerwoną kartkę.

Pomimo osłabienia to Józefovia atakowała i w 74 minucie Maciej Niemczyk z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Okazję do strzelenia trzeciej bramki miał Kuba Bielicki, jednak piłka po jego strzale trafiła w słupek.

Za tydzień bardzo trudny mecz wyjazdowy z rezerwami Wilgi Garwolin i miejmy nadzieję, że seria meczów bez porażki zostanie podtrzymana.

JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 2:2 (1:0) ADVIT WIĄZOWNA

BRAMKI: Poszalski 27' - (k), M.Niemczyk 74' - Reda 61', Zapaśnik 62'

SKŁAD: Nowicki - Trzepałka (20' A.Domański), Mika, Lasecki, M.Niemczyk - Poszalski, Szymański - Auguściński (46' Bielicki), Trzaskowski (87' Bolek), Babaev (75' Tobiasz) - Bakuła

>>> GALERIA <<<

Autor: serw09

Zdjęcia i film: Adrian Krogul