Wygrana w nietypowym formacie

W trzecim zimowym sparingu Józefovia wygrała z 15. drużyną piatej ligi - Okęciem Warszawa 4:3. Wynik został ustalony przed przerwą, a bramki dla Józefovii padły po trafieniu samobójczym, dwóch strzałach skutecznych zawodników testowanych oraz Jakuba Malinowskiego, który kopnął zza pola karnego.

Mecz został rozegrany w nietypowym formacie czasowym: pierwsza połowa trwała godzinę, a druga połowa 45 minut, co pozwala obu drużynom na lepsze przygotowanie do zbliżających się rywalizacji ligowych.

Kolejne wyzwanie czeka Józefovię w najbliższą sobotę, 17 lutego o 11:00, gdy zmierzy się z MKS Polonia Warszawa U19, grającą w Centralnej Lidze Juniorów.

JÓZEFOVIA 4:3 (4:3) OKĘCIE WARSZAWA

BRAMKI: bramka samobójcza, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Malinowski

SKŁAD: bramkarz testowany - Turowicz, Blechman, zawodnik testowany, zawodnik testowany - zawodnik testowany, Pietrusiewicz, Malinowski, Nowakowski, zawodnik testowany - zawodnik testowany

PONADTO GRALI: Filochowski, Jacquet, Migas, Ognicha, Kruszewski, 3 zawodników testowanych

TRENER: Politański