Wygrana Józefovii z Victorią Sulejówek

Dobra passa trwa dalej. Józefovia wygrywa 4 mecz z rzędu.

W Sulejówku nasza drużyna musiała sobie radzić bez Adama Krupińskiego i Kazika Grotte.

Już w 10 minucie po pięknej akcji w sytuacji sam na sam znalazł się Rafał Wargocki i strzałem z pierwszej piłki otworzył wynik spotkania. 1:0!

Później mecz się zaostrzył, było wiele fauli, sędzia pozwalał na ostrą grę.

Po 30 minutach gry boisko musiał opuścić bramkarz Victorii z powodu kontuzji po zderzeniu się z jednym z naszych zawodników.

Do przerwy Józefovia prowadziła zasłużenie i kontrolowała mecz.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmieniał nasza drużyna konsekwentnie realizowała taktykę nakreśloną przez trenera Łukasza Poszalskiego.

Po ładnej akcji w 63 minucie Maciek Napieraj podwyższył na 2:0 i wydawało się, że mecz jest już wygrany. 2:0!

Kilka minut później Józefovia traci niepotrzebnie bramkę po zaskakującym strzale przewrotką z 16 metra tuż przy słupku. 2:1.

Rezerwy Victorii były blisko doprowadzenia do remisu ale po strzale z dystansu uratowała nas poprzeczka.

Zrobiło się nerwowo ale wprowadzony chwilę wcześniej Paweł Niemczyk podążył w pole karne, tam został sfaulowany i arbiter podyktował ,,jedenastkę''.

Do piłki podszedł Maciek Napieraj, jego strzał wyczuł rezerwowy bramkarz gospodarzy ale piłka wpadła do siatki i prowadziliśmy już 3:1.

W końcówce meczu akcja byłego zawodnika Józefovii Mateusza Piórczyńskiego, który podał między obrońców do Patryka Pięcka (piłkarza testowanego przez nasz klub zimą) a ten w sytuacji sam na sam po rękach bramkarza strzelił gola kontaktowego. 3:2.

Na szczęście kilka minut później sędzia zakończył spotkanie a Józefovia zainkasowała 3 punkty.

Kolejny mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 14:00 a nasi piłkarze podejmować będą Bór Regut przed własną publicznością.

VICTORIA II SULEJÓWEK 2:3 (0:1) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

BRAMKI: Wojtaszek 69', Pięcek 90' - Wargocki 10', Napieraj 63', 76' (k)

SKŁAD: Malczewski - Wróblewski, Poszalski, Orowiecki, Ostrzyżek - Wojda - Uznański (89' Leśniak), Czapkowski, Napieraj (87' Żelisko), Wargocki (81' Skwara) - Trzaskowski (67' P.Niemczyk)