Porażka rezerw z Amigos Warszawa

Mecz był jak najbardziej do wygrania. Rezerwy stworzyły sobie blisko 15 sytuacji bramkowych przy tylko dwóch rywali.

W 30 minucie po kontuzji Damiana Politańskiego do bramki musiał wejść pomocnik Józefovii Piotr Czaplak.

W 60 minucie za brutalny faul na Pawle Niemczyku piłkarz gospodarzy otrzymał czerwoną kartkę.

* W końcówce meczu Krystian Leśniak otrzymał żółtą kartkę i schodząc z boiska na zmianę z Sebastianem Miką za niepotrzebną dyskusję otrzymał czerwoną kartkę i graliśmy w dziesiątkę.

Przeciwnicy zdobyli bramkę w 4 doliczonej minucie regulaminowego czasu gry po strzale od słupka w długi róg bramki.

Kolejny mecz rezerw w sobotę o 16:30 w Józefowie z Nadstal Krzaki Czaplinowskie.

AMIGOS WARSZAWA 1:0 (0:0) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW