WLO: Kąśliwe Ząbki

W kolejnym emocjonującym starciu ligi oldbojów, zawodnicy Józefovii podejmowali na Dolnej ekipę z Ząbek. Mecz rozpoczął się od kilku minut wzajemnego badania sił, jednak szybko pojawiły się nieporozumienia w szeregach gospodarzy, co goście bezlitośnie wykorzystali, zdobywając dwie bramki w krótkim czasie.

Strzelenie gola kontaktowego na 1:2 przez Marcina Makulca tchnęło nowe życie w drużynę z Józefowa, która zaczęła stwarzać sobie kolejne sytuacje bramkowe. Niestety, żadna z nich nie została zamieniona na gola. Ząbki były natomiast bezwzględnie skuteczne i przed przerwą zdobyły trzecią bramkę, ustalając wynik na 1:3.

Druga połowa to pokaz mądrej gry gości. Mając przewagę, cofnęli się na swoją połowę, zagęścili środek boiska i czekali na okazje do kontrataków. Józefovia, mimo dużego posiadania piłki, nie potrafiła przebić się przez solidną obronę rywali, bijąc "głową w mur". Ząbki, wykorzystując swoją skuteczność, dołożyły jeszcze trzy gole, kończąc mecz zasłużonym zwycięstwem 6:1.

JÓZEFOVIA 1:6 MOSIR ZĄBKI:

BRAMKA: Makulec