Rezerwy remisują z KS Nadstal

Nasi zawodnicy ponownie pokazali, że potrafią grać do końca i dogonić wynik w ostatnich minutach meczu.

Rezerwy zaczęły mecz w bardzo młodym składzie. Rywale zdominowali naszych zawodników i próbowaliśmy grać z kontrataku. Po błędzie jednego z naszych obrońców, zawodnik gospodarzy precyzyjnym strzałem przy słupku dał prowadzenie swojej drużynie. Najbliższy wyrównania w pierwszej połowie był Bartek Bakuła, lecz jego strzał wylądował na poprzeczce.

W drugiej połowie nasi zawodnicy zdominowali zawodników gospodarzy, lecz brakowało dogodnych sytuacji. W 69 minucie gospodarze mieli rzut wolny i po nieporozumieniu w obronie gospodarze strzelili bramkę na 0:2. Od tego momentu to Józefovia prowadziła grę i stwarzała sobie sytuacje. W 78 minucie po wrzutce z rzutu rożnego Krzyśka Zadrożnego, Sebastian Mika oddał strzał głową, lecz świetną interwencją popisał się bramkarz Nadstalu, ale piłkę do bramki z najbliższej odległości skierował Daniel Sabbagh. Już kilka minut później rezerwy mogły wyrównać lecz strzał Sebastiana Miki z 35 metrów pięknie obronił bramkarz. Udało się to w końcówce Maćkowi Tobiaszowi który przepięknym strzałem z woleja w okienko dał remis naszej drużynie. W 93 minucie Bartek Bakuła nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

Za tydzień do Józefowa przyjedzie Advit Wiązowna. Zapraszamy wszystkich na stadion.

NADSTAL KRZAKI CZAPLINOWSKIE 2:2 (1:0) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW

BRAMKI: 30', 69' - Sabbagh 78', Tobiasz 85'

SKŁAD: Krogul - Ostrowski (75' Tobiasz), Rychlica, Mika, Zadrożny - Ślubowski (70' Leśniak), Domański - Auguściński, Babaev (75' Bolek), Goszczyński (46' Sabbagh) - Bakuła

autor: serw09