Remis w Legionowie

Kolejny remis naszego zespołu w meczu, który był do wygrania. Zespół Legionovii postawił trudne warunki atakując naszą bramkę kilka razy w pierwszej połowie. Gospodarze byli bliscy zdobycia bramki również po rzucie wolnym ale dobrą interwencją popisał się nasz bramkarz. Jednak spotkanie otworzyła bramka dla Józefovii po dobrej kontrze i podaniu z prawej strony do Maćka Napieraja, który przyjął piłkę i pewnie dał prowadzenie.

W drugiej połowie nasza drużyna umiejętnie utrzymywała się przy piłce. Najlepszą okazję jednak mieli gospodarze ale w sytuacji sam na sam napastnik Legionovii strzelił tuż obok słupka. Chwilę później arbiter główny podjął kontrowersyjną decyzję dyktując rzut karny dla gospodarzy. Z lewej strony popędził skrzydłlowy Legionovii, który płasko dośrodkował w pole karne a piłka uderzyła Łukasza Poszalskiego w udo, sędzia uznał jednak, że było zagranie ręką! Mimo ogromnych protestów naszej drużyny sędzia nie zmienił zdania. Do piłki ustawionej na wapnie podszedł zawodnik Legionovii, który siłowym strzałem od słupka wyrównał stan meczu.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie ale szkoda, że w taki sposób musiała nasza drużyna stracić ciężko wywalczone zwycięstwo...

LEGIONOVIA II LEGIONOWO 1:1 (0:1) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

BRAMKI: 75' - (k) - Napieraj 25'

SKŁAD: Malczewski - Wróblewski, Poszalski, Rosłonek (67' Smoliński), Wojda - Czapkowski (62' Wadowski), Rokicki (46' Ostrzyżek), Napieraj, Kozłowski, Trzepałka - Wargocki (85' Babaev)

autor: trex86