Rezerwy postraszyły Advit. Niestety bez punktów nad Mienią

Mimo, że drugi zespół dobrze zaprezentował się na tle faworyzowana to przegrał 2:3 z Advitem Wiązowna w ramach 20. kolejki ExpressDruk A Klasy. Mimo, że derbowy rywal objął prowadzenie w 19. minucie, raptem pięć minut później Maciej Kruszewski doprowadził do wyrównania. Druga połowa zaczęła się świetnie dla podopiecznych trenera Marcina Makulca. Od 55. minucie Advit musiał radzić sobie w dziesięciu, po tym jak kapitan Grzegorz Zimoląg wyleciał z boiska za czerwoną kartkę, a w 72. minucie Szymon Piskorz skierował piłkę do własnej bramki. Chwilę później rzut karny wywalczył wprowadzony z ławki Leandro, który sam wpisał się na listę strzelców po strzale z jedenastu mertów, a w 88. minucie ustalił wynik spotkania.

ADVIT WIĄZOWNA 3:2 (1:1) JÓZEFOVIA II

BRAMKI: Gabriel 19', Leonardo 75', 88' -  Kruszewski 24', Piskorz (sam) 71'