Porażka z Gromem Lipowo [VIDEO]

Józefovia po bardzo wyrównanym meczu ostatecznie przegrała z wiceliderem Gromem Lipowo 0:1.

Gospodarze mocno wzmocnieni w przerwie zimowej m.in piłkarzami z IV ligowego Hutnika Warszawa mieli duże problemy z dobrze grającą obroną piłkarzy trenera Łukasza Poszalskiego.

Pierwsi jednak bramkę mogli a nawet powinni strzelić nasi piłkarze. Ładnie w pole karne przedarł się Rafał Drożdż, piłka po jego strzale przeleciała wzdłuż linii a wślizgiem próbował ją wbić Kamil Kardyga ale nie udało mu się.

Później kilka groźnych akcji przeprowadzili gospodarze ale strzelali niecelnie lub bronił nasz bramkarz. Przeciwnicy również mieli bardzo dużo rzutów rożnych.

Do przerwy jednak 0:0.

W drugiej części gry nasi zawodnicy grali bardzo ambitnie ale brakowało sytuacji. Piłkarze Gromu coraz bardziej próbowali atakować i udało się im zdobyć bramkę po godzinie gry.

Po rzucie z autu i dośrodkowaniu piłkę wybił Daniel Trzepałka a dobrze ustawiony piłkarz Gromu bez namysłu posłał ją z linii pola karnego przy samym słupku.

Gospodarze mieli jeszcze kilka szans na podwyższenie ale najpierw strzelili w boczną siatkę a następnie po próbie strzału lobem trafili w słupek.

Za tydzień nasi zawodnicy zagrają z kolejną drużyną z czuba tabeli, czyli trzecim Drukarzem Warszawa w sobotę o godzinie 13:00

GROM LIPOWO 1:0 (0:0) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

BRAMKA: 58'

SKŁAD: Malczewski - Trzepałka, Wróblewski, Rychlica, Ostrzyżek (80' Warnicki) - Wojda, Mazek - Drożdż (70' Uznański), Czapkowski, Wargocki (75' Auguściński) - Kardyga (80' Babaev)

Autor: trex86

Video: tbag87