Obóz Olecko 2020: dzień 6

JÓZEFOVIA 2007

Zespół rocznika 2007 rozpoczął dzień od treningu i kibicowania młodszym kolegom z Józefovii 2009, którzy rozgrywali spotkanie o 10:00.  Następnie ekipę Dominika Dukalskiego czekały zajęcia regeneracyjne. Po zajęciach zawodnicy wykorzystali czas wolny na kąpiel nad jeziorem. Nie zabrakło oczywiście skoków do wody, a także gry w siatkówkę plażową. O 15:00 piłkarze wyruszyli na wyjazd do Giżycka, gdzie o 17:00 józefowianie mierzyli sie z Mamrami Giżycko. W pierwszej połowie zabrakło od początku koncentracji w zespole. Sprezentowaliśmy 3 bramki przeciwnikowi i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1 dla Mamrów Giżycko. Od początku drugiej połowy gracze wykazywali się bardzo dużą determinacją i zaangażowaniem na dobrym poziomie. Zdecydowanie zdominowaliśmy zespół Mamrów i z wyniku 3:1 po pierwszej połowie wyszliśmy na prowadzenie 4:3! Końcowy wynik brzmiał 4:4. Po powrocie zawodników czekała kolacja i zasłużony odpoczynek.

'

JÓZEFOVIA 2009, 2011

Kolejne dni obozu również za chłopcami trenera Mateusza Szymańskiego i Andrzeja Dźwigały. W poniedziałek roczniki odbyły dwa intensywne treningi. Z kolei we wtorek w ramach aktywnego odpoczynku zawodnicy grali w siatkonogę.Natomiast na środę zaplanowano aż trzy mecze. Najpierw o 10:00 Józa 2009 zremisowała 6:6 z Turem Bielsk Podlaski, a na koniec dnia część chłopców zagrała w grze treningowej Józefovia 2009 vs. 2011.