Młodość i zaangażowanie na pierwszym planie

Józefowskie rezerwy wróciły z delegacji z cennym zwycięstwem 3:2 nad AKS Zły Warszawa. Mecz rozpoczął się od wyrównanej gry, a pierwszą bramkę dla "Józy" przed przerwą zdobył Stanisław Pawłowski, lecz warszawianie doprowadzili do remisu 1:1 jeszcze przed przerwą.

W drugiej połowie piłkarze Józefovii pokazali swoje zaangażowanie i determinację. Bramki zdobyli Adrian Ziubiński i Piotr Murawiński, co zapewniło drużynie wygraną. Młody i okrojony skład zagrał wzorowo, prezentując świetną formę i ogromne zaangażowanie na boisku.

AKS ZŁY WARSZAWA 2:3 (1:1) JÓZEFOVIA

BRAMKI: Pawłowski 39', Ziubiński 65', Murawiński 70' - Król 45'+1, Lewandowski 66'

SKŁAD: Krauze - Kopeć, Maziarz, Gołembiewski (65' Nowicki), Nowowiejski - Bachman (ż), Tarczyński, Pawłowski, Ziubiński Olpiński (ż) (75' Moraczyński) - Kot (ż) (62' Murawiński)

TRENER: Makulec