Józefovia odpada z Pucharu Polski

Niestety nie był to dobry mecz w wykonaniu zawodników Józefovii.

Trener Łukasz Poszalski postanowił w rozgrykach Pucharowych dać szansę piłkarzom, którzy nie otrzymywali zbyt wielu okazji do gry w pierwszej drużynie lub występowali tylko w A klasowych rezerwach. W dość eksperymentalnym składzie nasza drużyna zagrała w tym spotkaniu.

Do przerwy piłkarze OKS po naszych błędach w defensywie prowadzili 2:0. W drugiej połowie gol kontaktowy Pawła Niemczyka dał nadzieję na powrót do gry ale podopieczni grającego trenera Łukasza Trzaskowskiego (byłego zawodnika Józefovii) bezlitośnie wykorzystali swoje sytuacje po kontrach i wygrali spotkanie aż 5:1...

Groźnej kontuzji nogi po zderzeniu doznał nasz pomocnik Mateusz Wojda, który z pomocą kolegów opuścił boisko i raczej nie wystąpi w najbliższych meczach.

Pozostają zmagania w lidze okręgowej a najbliższe spotkanie Józefovia rozegra w sobotę o godzinie 16:00 z Mewą Krubin.