eBekstrakasA: wyniki 6. kolejki

W szóstej kolejce rozgrywek ligowych w grę FIFA 20 Tobiasz Filochowski sięgnął po drugi komplet punktów. Grający Zagłębiem Lubin Tobiasz  pokonał w dwumeczu 10:7 reprezentującego PKS Radość Sebastiana Jarosiewicza (grającego Pogonią Szczecin).

W pierwszym meczu rywal wyszedł na prowadzenie już w 9. minucie, ale bramka dla Józefovii wisiała w powietrzu. Tobiasz wyrównał w 20. minucie, a niedługo potem to on prowadził. Kolejne bramki dla gracza "Józy"padły w 44. i 70. minucie, a w koncówce rywal zmniejszył stratę i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2. Tempo drugiego meczu przypominało bardziej grę w piłkę ręczną, aniżeli w futbol. Za bramką padała kolejna bramka i do przerwy rywal prowadził 4:2. W drugiej połowie Tobiasz rozwiał szanse rywala na dobry wynik i zwyciężył w rewanżu 6:5.