eBekstrakasA: wyniki 5. kolejki

Mimo, że w pierwszej rozgywce Piotr Wadowski miał kilka dobrych szans, przegrał aż 0:4. Rewanżowy mecz również nie rozpoczął się po myśli "Wado". Rywal grający Wisłą Kraków już w 9. minucie zdobył pierwszą bramkę. Później strzelał tylko zawodnik Józefovii. Wyrównał w 14. minucie, a w 21. rozmontował obronę rywala i wyszedł na prowadzenie. Gola ustalającego wynik na 3:1 zdobył w 55. minucie. Niestety mimo ambitnej pogoni do zdobycia punktu zabrakło jeszcze dwóch trafień.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 3:5 (0:4, 3:1) CKS CELESTYNÓW

Piotr Wadowski (rewa_pl) vs. Maciej Urbaniak (Urby-93)

Zaraz po sporkaniu 5. kolejki, rozegrano zaległe Derby Świdra. Pierwszy mecz podobnie znów lepiej zaczął rywal, który prowadził już 6:1! Piotr Wadowski zdołał jednak wbić 3 gole i pierwszy mecz zakończył się rezultatem 6:4 dla przedstawiciela Vulcanu. W spotkaniu rewanżowym "Wado" do przerwy prowadził 1:0. W 60. minucie józefowianin wyszedł na dwubramkowe prowadzenie i tym samym wyrównał stan rywalizacji. W tym spotkaniu nie padło więcej goli i dwumecz zakończył się wynikiem 6:6.

VULCAN WÓLKA MLĄDZKA 6:6 (6:4, 0:2) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

Dariusz Nowak (daro95L) vs. Piotr Wadowski (rewa_pl)

6. kolejka eBekastraklasA zostanie rozegrana we wtorek. Józefovię czekają kolejne derby - tym razem z "gospodarzem" turnieju PKS Radość.