eBekstrakasA: wyniki 12. kolejki

Kolejne Józefovii w eBekstraklasa. Tym razem nasz reprezentant Piotr Wadowski pokonał w dwumeczu gracza Strzelca Chroberz 5:2 grającym Jagiellonią Białystok.

Piotr Wadowski grający Zagłębiem Lubin mimo wypracowanych okazji w pierwszej połowie, przełamał defensywę rywala dopiero 49. minucie wbijając piłkę do bramki z bliskiej odległości. Drugi gol dla "Józy" padł w 75. minucie, który ustalił wynik spotkania na 2:0. Spotkanie rewanżowe rozpoczęło się od prowadzenia przedstawiciela Strzelca, który rozpoczął strzelanie w 12. minucie. Na odpowiedź "Wado" nie trzeba było długo czekać. W 18. minucie nasz napastki wyrównał, a pięć minut później wyszedł na prowadzenie. W 28. minucie Piotr pięknie rozklepał rywala i na tablicy wyników było już 3:1. Rywala było tylko stać na zmniejszenie rozmiarów porażki w 60. minucie.

STRZELEC CHROBERZ 2:5 (0:2, 2:3) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

Tomek Siemieniec (Bunny047speend) vs. Piotr Wadowski (rewa_pl)