Czyste konto rezerw Józefovii!

W pojedynku 11. kolejki Expressdruk A klasy rezerwy Józefovii zwyciężyły 1:0 AKS Zły Warszawa. Jedyna bramka tego starcia padła w pierwszej połowie, kiedy Łukasz Chojecki płaskim strzałem z prawej strony pola karnego pokonał bramkarza z Warszawy. To zwycięstwo nie tylko przyniosło drugiej drużynie Józefovii cenne trzy punkty, ale także pierwsze czyste konto od trzynastu ligowych meczów. Również cieszy powrót na boisko Mateusza Rowickiego. Wychowanek klubu znad Świdra wrócił do gry po blisko dwuletniej przerwie spowodowanej kontują kolana.

JÓZEFOVIA II 1:0 (1:0) AKS ZŁY WARSZAWA

BRAMKA: Chojecki 18'

SKŁAD: Krauze - Pałka (85' Opiela), Rowicki (ż) (46' Włodarczyk), Brzuzy, Stalka - Nowakowski, Tarczyński, Chojecki (85' Nowicki), Górski, Pawłowski (65' Kujawski) - Kot (55' Murawiński)

TRENER: Makulec