COVID-19 - co dalej? Komunikat zarządu Klubu

Z uwagi na ograniczenie działalności Klubu i realizacji celów statutowych Stowarzyszenia MLKS Józefovia wynikających ze stanu epidemii na terenie RP, decyzją Zarządu minimalna, obowiązkowa składka za miesiąc kwiecień została obniżona do wysokości 20 złotych. Wszystkich Państwa, którzy chcą wspomóc działalność naszego klubu w tym trudnym okresie, prosimy o zwiększenie minimalnej składki o dowolna kwotę lub pozostawienie składki w niezmniejszonej wysokości. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Proszę pamiętać, że składka jest opłatą za członkostwo w stowarzyszeniu, co umożliwia uczestniczenie w działaniach związanych z realizacją celów statutowych klubu. Nie jest opłatą za usługę np. treningi.

Nasz klub organizuje zajęcia dla 17 grup, zatrudnia 15 trenerów, obsługuje rocznie na obiektach przy ul. Dolnej prawie 200 oficjalnych meczów w ciągu roku, posiada tzw. stałe koszty, jak np. wynagrodzenie dla biura księgowego, opłaty licencyjne do MZPN czy za użytkowanie terenów.

Niestety, wielu członków klubu ma zaległości w opłacaniu składek, czasami sięgające kilku miesięcy. Ich brak często uniemożliwia terminowe regulowanie zobowiązań.

Jest to dla wszystkich bardzo trudny okres, ale prosząc o zrozumienie, apelujemy o uregulowanie zaległości jeśli takie występują.

Mamy nadzieję, że niebawem wrócimy do wspólnych spotkań, treningów, przeżywania zawodów. Tymczasem nasi zawodnicy pod kierunkiem trenerów są bardzo aktywni, doskonaląc indywidualnie swoje umiejętności.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszej nowej/starej strony internetowej jozefovia.pl

Zarząd MLKS Józefovia