Akademia: weekend 15-17.10

Zbliżający się weekend przyniesie zespołom młodzieżowym józefowskiej Akademii kolejne zmagania w kategoriach wiekowych lig Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem tych spotkań.

Materiał jest na bieżąco aktualizowany o wyniki. Uwaga: Wyniki spotkań dzieci do lat 11 nie będą uzupełniane.

-------------------------------------------------

III Warszawska Liga Okręgowa Orlików E1 Grupa 3 (RW) 2020/2021

8. kolejka: JÓZEFOVIA 2011 – VULCAN WÓLKA MLĄDZKA 2011 / piątek 15.10., godz. 17:00 [Józefów, Dolna 19]

TRENER: Robert Rokicki

Warszawska Liga Okręgowa Żaków Grupa 10 2021/22

8. kolejka: KS SOBIENIE JEZIORY 2014 – JÓZEFOVIA 2014 / piątek 15.10., godz. 18:15 [Józefów, Dolna 19]

TRENER: Marek Pietrzak

IV Warszawska Liga Okręgowa Młodzików D2 Grupa 3 2021/2022

8. kolejka: JÓZEFOVIA 2010 7:1 GKS OSIECK 2010 / sobota 16.10., godz. 10:00 [Józefów, Dolna 19]

IV Warszawska Liga Okręgowa Młodzików D2 Grupa 4 2021/2022

8. kolejka: WBS WARSZAWA 2010 1:2 JÓZEFOVIA 2010 B / sobota 16.10., godz. 11:00 [Warszawa, Puławska 266]

TRENER: Szymon Ślubowski

Sparing: JÓZEFOVIA 2011 B – JÓZEFOVIA 2012 / sobota 16.10., godz. 11:00 [Józefów, Dolna 19]

TRENER: Patryk Majszczyk

II Warszawska Liga Okręgowa Trampkarzy C2 Grupa 2 2021/2022

10. kolejka: JÓZEFOVIA 2008 3:0 WBS WARSZAWA 2008 / sobota 16.10., godz. 12:00 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Rostkowski, Kotwiński x2

TRENER: Łukasz Poszalski

Spotkanie zaczynamy od mocnych ataków na przeciwnika. W pierwszych minutach wyprowadzamy 2 mocne ciosy. Najpierw Igor Rostkowski trafia głową po idealnym dośrodkowaniu Mikołaja Kotwińskiego. Chwilę później aktywny w tym meczu Kotwica ładnym strzałem zza pola karnego podwyższa wynik meczu na 2:0 dla Józy. Pierwsza połowa zdecydowana przewaga gospodarzy. Bramkarz Józefovii praktycznie bez interwencji w obronie. O ile cały zespół Józefovii można pochwalić za grę w obronie to wyprowadzanie akcji ofensywnych ma jeszcze kilka mankamentów. Z minuty na minutę spada jakość prowadzonych akcji prowadzonych przez zawodników gospodarzy. W drugiej połowie gra się wyrównuje. Drużyna WBS-u pomimo straty bramek gra ambitnie i konsekwentnie próbuje budować swoje akcje krótkimi podaniami od własnej bramki. W drugiej połowie udaje się to z większym skutkiem. Józa trochę pogubiona szczególnie w linii pomocy pozwala rywalom na coraz śmielsze prowadzenie ataków. Na szczęście linia obrony funkcjonuje bez zarzutów i większość akcji kończy się z dala od pola karnego Józy. Gospodarze próbują atakować trochę nieporadnie. Brakuje dokładności, podejmowane są złe wybory, nie ma wygranych pojedynków 1x1, akcje nie mają odpowiedniego tempa. Pomimo tego jest kilka okazji do zdobycia gola. Po indywidualnej akcji w sytuacji sam na sam obok słupka strzela Kotwiński. Mikołaj Zając nieczysto trafia dobrze dograną w pole karne piłkę. Wynik meczu zostaje ustalony w 80 minucie kiedy ponownie w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem staje Mikołaj Kotwiński. Trochę na raty ale najważniejsze, że skutecznie podwyższa wynik na 3:0 i sędzia kończy spotkanie.

PODSUMOWANIE: Spełniliśmy swój obowiązek i wygraliśmy spotkanie. Trochę obawiałem się podejścia chłopaków do tego meczu ale szybko strzelone bramki dały nam trochę komfortu. Mogę być zadowolony z gry obronnej zespołu. W pierwszej połowie gramy praktycznie bezbłędnie w tym elemencie. W drugiej części w pewnym momencie lekki chaos w pomocy wykorzystuje przeciwnik ale szybko reagujemy i wracamy do gry. Dużo więcej oczekuję jeśli chodzi o grę ofensywną. W drugiej połowie w tym elemencie nie widać było różnicy pomiędzy zespołami a dzieli nas w tabeli dużą różnica punktów. Gra ofensywną nie może opierać się tylko na dobrych warunkach motorycznych pojedynczych zawodników. Jako zespół stworzyliśmy dziś za mało sytuacji bramkowych. Liczę na szybszą grę zawodników, wybieranie prostszych rozwiązań w ataku i dobrą współpracę pomiędzy zawodnikami.

Sparing: JÓZEFOVIA 2009 3:2 MAZUR KARCZEW 2009 / sobota 16.10., godz. 12:15 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Rosłaniec, Vini x2

TRENER: Mateusz Szymański

II Warszawska Liga Okręgowa Trampkarzy C1 Grupa 2 2021/2022

10. kolejka: JÓZEFOVIA 2007 B 3:2 DRUKARZ WARSZAWA 2007 B / sobota 16.10., godz. 14:00 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Jagiełło, Horosz x2

TRENER: Dominik Dukalski

II Warszawska Liga Okręgowa Orlików E2 Grupa 3 2021/22

8. kolejka: LEGIA WARSZAWA 2012 – JÓZEFOVIA 2012 / sobota 16.10., godz. 18:00 [Warszawa, Łazienkowska 3]

IV Warszawska Liga Okręgowa Młodzików D1 Grupa 6 2021/2022

8. kolejka: JÓZEFOVIA 2009 B 1:4 WISŁA MACIEJOWICE 2009 B / niedziela 17.10., godz. 10:00 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKA: Konecko

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1 Grupa 1 2021/2022

10. kolejka: UNIA WARSZAWA 2005 3:0 JÓZEFOVIA 2005 / niedziela 17.10., godz. 11:00 [Warszawa, Obrońcy Tobruków 11]

TRENER: Karol Kopeć

IV Warszawska Liga Okręgowa Żaków F1 Grupa 7 2021/22

8. kolejka: JÓZEFOVIA 2013 – WISŁA MACIEJOWICE 2013 / niedziela 17.10., godz. 12:00 [Józefów, Dolna 19]

III Warszawska Liga Okręgowa Młodzików D1 Grupa 4 2021/2022

8. kolejka: JÓZEFOVIA 2009 10:0 KS HALINÓW 2009 / niedziela 17.10., godz. 13:30 [Józefów, Dolna 19]

BRAMKI: Pawlak x3, Vini x3, Luis, Średziński, Tymiński, Rosłaniec

I Warszawska Liga Okręgowa Trampkarzy C1 Grupa 1 2021/2022

BRAMKI: Karol Nowak x2, Antek Zowczak, Jakub Sierakowski

>>>GALERIA ZDJĘĆ<<<

III Warszawska Liga Okręgowa Orlików E2 Grupa 4 2021/22

8. kolejka: JÓZEFOVIA 2012 B – MAZUR KARCZEW 2012 B / niedziela 17.10., godz. 18:00 [Józefów, Dolna 19]