Autor:

Maverick

Utworzono:

01.05.2016

W najciekawszym meczu tej kolejki Zatoka Braniewo pokonuje u siebie aspirującą do awansu Tęcze Biskupiec. Mecz mógł się podobać, widzieliśmy dużo sytuacji bramkowych, dużo twardej, męskiej walki. W 19 min. prowadzenie Zatoce dał Łukasz Wolak, który wykorzystał bardzo dobre podanie Dariusza Wieliczko.  W 31 minucie meczu Tęcza doprowadza do wyrównania za sprawą Piotra Ruszkula. Od tej pory mecz trochę stracił na tempie, oba zespoły skupiły się na walce w środku pola. Taki stan utrzymywał się do końca pierwszej części meczu. Po zmianie stron, zdeterminowana chęcią zwycięstwa Zatoka, zaczęła przeważać. W 63 min trener Paweł Karpowicz desygnuje do gry Pawła Niewiadomskiego, który zastąpił Piotra Lewandowskiego. Jak się okazało 3 minuty później był to strzał w "10" . W 66  min "Hammer" (czyt. Paweł Niewiadomski) decyduje się na uderzenie z dystansu, piłka ląduje w siatce obok interweniującego bramkarza Tęczy - Zatoka prowadzi 2:1. W tym meczu nie brakowało emocji, szczególnie od 80 min, gdy Zatoka cofnęła się by bronić korzystnego wyniku. Piłkarze z Biskupca stworzyli kilka groźnych sytuacji, ale świetnie swoja robotę wykonywał Dawid Sadowski. Po ciężkim i wyczerpującym fizycznie meczu Zatoka pokonuje Tęcze Biskupiec 2:1.

Serwis sportowy dwadozera.pl określił wynik jako niespodziankę, czy słusznie ... ?