Darek Fabian

Utworzono:

29.09.2014

"SZÓSTKA W TOTKA"

Pierwsza połowa ze wskazaniem na Kormoran, który marnuje kilka naprawdę dogodnych sytuacji. Nasi zawodnicy ruszają się jak... w skrócie to można podsumować tak:https://www.youtube.com/watch?v=Eot5n07NyaY

W przerwie w "męskich słowach" Trener pobudza swoich podopiecznych do większego zaangażowania w mecz.
Początek drugiej połowy wygląda jak całe pierwsze 45min.
Punkt kulminacyjny następuje w ok 60 min meczu, gdy Gruby (dzisiejszy występ godny pochwały)po raz kolejny ratuje nasz zespół od utraty bramki. Przejmujemy inicjatywę. Dwukrotnie groźnie z rzutów wolnych uderza Stoper,jednak raz minimalnie nad poprzeczką-dwa dobrze broni bramkarz gospodarzy.
1:0 - w80 minucie po wrzucie z autu Domer mija jednego z obrońców wpada w pole karne i jak "profesor" wykłada piłkęmłodszemu z braci Góreckich.
2:0- pięć minut później dalekie podanie spod bramki wykonuje Gruby, świetną prace robi Doman -wiąże dwóch obrońców- dzięki czemu Tomuś przejmuje piłkę i w sytuacji 1x1 mija bramkarza i pakuje do sieci.
3:0- 89 min, Karol przechwytujefutbolówkęi wypuszcza w bój Tomka, ten nie daje żadnych szans w pojedynku biegowym obrońcom z Łącka i wykorzystuje kolejną szanse lobując bezradnego golkipera.