Kolejka 1 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
|
|
Pauza |
|
|
AP Orlik Jeruzal |
|
3:0 |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
Królewscy Płock |
|
2:4 |
|
DAF Płońsk |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
5:3 |
|
Marysin Warszawa |
|
|
Sportowa II Czwórka Radom |
|
0:3 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 2 |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
4:2 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Sportowa II Czwórka Radom |
|
0:3 |
|
Królewscy Płock |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
|
Pauza |
|
|
DAF Płońsk |
|
2:5 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Marysin Warszawa |
|
1:5 |
|
AP Orlik Jeruzal |
Kolejka 3 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
0:3 |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
AP Orlik Jeruzal |
|
1:3 |
|
DAF Płońsk |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
0:2 |
|
Sportowa II Czwórka Radom |
|
|
Królewscy Płock |
|
3:4 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
Marysin Warszawa |
|
|
|
Pauza |
Kolejka 4 |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
3:0 |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
Królewscy Płock |
|
2:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Sportowa II Czwórka Radom |
|
0:3 |
|
AP Orlik Jeruzal |
|
|
DAF Płońsk |
|
|
|
Pauza |
|
|
Marysin Warszawa |
|
2:3 |
|
Wilga Garwolin |
|
Kolejka 5 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
0:2 |
|
DAF Płońsk |
|
|
AP Orlik Jeruzal |
|
4:3 |
|
Królewscy Płock |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
4:2 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
Sportowa II Czwórka Radom |
|
|
|
Pauza |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
8:0 |
|
Marysin Warszawa |
Kolejka 6 |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
7:1 |
|
Marysin Warszawa |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:2 |
|
AP Orlik Jeruzal |
|
|
Królewscy Płock |
|
|
|
Pauza |
|
|
Sportowa II Czwórka Radom |
|
3:1 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
DAF Płońsk |
|
3:0 |
|
GOSiR Piaseczno |
Kolejka 7 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
0:0 |
|
Królewscy Płock |
|
|
AP Orlik Jeruzal |
|
0:2 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
|
Pauza |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
2:2 |
|
Sportowa II Czwórka Radom |
|
|
Marysin Warszawa |
|
1:6 |
|
DAF Płońsk |
Kolejka 8 |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
0:3 |
|
DAF Płońsk |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
10:0 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Królewscy Płock |
|
3:0 |
|
GOSiR Piaseczno |
Kolejka 9 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
1:1 |
|
AP Orlik Jeruzal |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
5:8 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
DAF Płońsk |
|
3:0 |
|
Sportowa II Czwórka Radom |
|
|
Marysin Warszawa |
|
2:9 |
|
Królewscy Płock |
Kolejka 10 |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
2:7 |
|
Sportowa II Czwórka Radom |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
9:2 |
|
AP Orlik Jeruzal |
|
|
DAF Płońsk |
|
0:0 |
|
Królewscy Płock |
|
|
Marysin Warszawa |
|
0:3 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |