Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
LKS Ostrówek |
8:1 | GKS Dobre |
||||
Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
8:2 | Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
||||
Tęcza Stanisławów |
2:20 | Wicher Sadowne |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Wicher Sadowne |
2:8 | Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
||||
Żak Domanice |
0:11 | Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
||||
Tęcza Stanisławów |
2:4 | LKS Ostrówek |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Ostrówek |
3:4 | Wicher Sadowne |
||||
Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
1:12 | GKS Dobre |
||||
Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
8:1 | Żak Domanice |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
GKS Dobre |
- : - | Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
||||
Wicher Sadowne |
- : - | Żak Domanice |
||||
Tęcza Stanisławów |
- : - | Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
- : - | LKS Ostrówek |
||||
Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
- : - | Tęcza Stanisławów |
||||
Żak Domanice |
- : - | GKS Dobre |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Ostrówek |
- : - | Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
||||
Wicher Sadowne |
- : - | GKS Dobre |
||||
Tęcza Stanisławów |
- : - | Żak Domanice |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
GKS Dobre |
- : - | Tęcza Stanisławów |
||||
Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
- : - | Wicher Sadowne |
||||
Żak Domanice |
- : - | LKS Ostrówek |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
GKS Dobre |
- : - | LKS Ostrówek |
||||
Wicher Sadowne |
- : - | Tęcza Stanisławów |
||||
Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
- : - | Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Ostrówek |
- : - | Tęcza Stanisławów |
||||
Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
- : - | Żak Domanice |
||||
Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
- : - | Wicher Sadowne |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
GKS Dobre |
- : - | Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
||||
Wicher Sadowne |
- : - | LKS Ostrówek |
||||
Żak Domanice |
- : - | Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
- : - | Tęcza Stanisławów |
||||
Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
- : - | GKS Dobre |
||||
Żak Domanice |
- : - | Wicher Sadowne |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Ostrówek |
- : - | Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
||||
GKS Dobre |
- : - | Żak Domanice |
||||
Tęcza Stanisławów |
- : - | Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
GKS Dobre |
- : - | Wicher Sadowne |
||||
Mazovia III Mińsk Mazowiecki |
- : - | LKS Ostrówek |
||||
Żak Domanice |
- : - | Tęcza Stanisławów |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Ostrówek |
- : - | Żak Domanice |
||||
Wicher Sadowne |
- : - | Mazovia IV Mińsk Mazowiecki |
||||
Tęcza Stanisławów |
- : - | GKS Dobre |