Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
1:0
Znicz II Pruszków
Marcovia Marki
0:3
MKS Piaseczno
Mazur Karczew
0:0
Victoria Sulejówek
Sparta Jazgarzew
0:1
Józefovia Józefów
Unia Warszawa
1:3
Ząbkovia Ząbki
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Drukarz Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:2
KS Raszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
6:1
Unia Warszawa
Znicz II Pruszków
1:2
Escola Varsovia Warszawa
KS Raszyn
1:2
Mazur Karczew
Ząbkovia Ząbki
3:1
Sparta Jazgarzew
Drukarz Warszawa
7:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Piaseczno
2:2
Józefovia Józefów
Marcovia Marki
3:1
Okęcie Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
3:2
Victoria Sulejówek
Józefovia Józefów
1:4
Ząbkovia Ząbki
Mazur Karczew
1:2
Drukarz Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:1
Znicz II Pruszków
Unia Warszawa
2:0
KS Raszyn
Escola Varsovia Warszawa
5:0
Marcovia Marki
Okęcie Warszawa
2:3
MKS Piaseczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Marcovia Marki
2:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Drukarz Warszawa
3:0*
Unia Warszawa
KS Raszyn
2:1
Sparta Jazgarzew
Victoria Sulejówek
5:2
Józefovia Józefów
MKS Piaseczno
1:2
Ząbkovia Ząbki
Znicz II Pruszków
4:0
Mazur Karczew
Okęcie Warszawa
0:5
Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
1:2
Drukarz Warszawa
Escola Varsovia Warszawa
2:3
MKS Piaseczno
Józefovia Józefów
1:3
KS Raszyn
Ząbkovia Ząbki
1:4
Victoria Sulejówek
Okęcie Warszawa
3:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Karczew
0:0
Marcovia Marki
Unia Warszawa
0:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
2:0
Józefovia Józefów
Okęcie Warszawa
1:3
Mazur Karczew
Znicz II Pruszków
4:1
Sparta Jazgarzew
Marcovia Marki
3:2
Unia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa
6:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Piaseczno
1:4
Victoria Sulejówek
KS Raszyn
0:5
Ząbkovia Ząbki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
0:4
Marcovia Marki
Mazur Karczew
2:1
Escola Varsovia Warszawa
Ząbkovia Ząbki
0:0
Drukarz Warszawa
Józefovia Józefów
0:2
Znicz II Pruszków
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:2
MKS Piaseczno
Victoria Sulejówek
2:1
KS Raszyn
Unia Warszawa
1:0
Okęcie Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
1:2
Victoria Sulejówek
Okęcie Warszawa
2:3
Sparta Jazgarzew
Escola Varsovia Warszawa
1:1
Unia Warszawa
Marcovia Marki
0:0
Józefovia Józefów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:3
Mazur Karczew
Znicz II Pruszków
1:2
Ząbkovia Ząbki
MKS Piaseczno
5:1
KS Raszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
2:0
Escola Varsovia Warszawa
Józefovia Józefów
1:0
Okęcie Warszawa
Unia Warszawa
1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Raszyn
3:3
Drukarz Warszawa
Ząbkovia Ząbki
11:0
Marcovia Marki
Mazur Karczew
3:0
MKS Piaseczno
Victoria Sulejówek
2:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
0:4
Ząbkovia Ząbki
MKS Piaseczno
2:1
Drukarz Warszawa
Escola Varsovia Warszawa
6:0
Józefovia Józefów
Mazur Karczew
2:2
Unia Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:5
Sparta Jazgarzew
Marcovia Marki
1:1
Victoria Sulejówek
Znicz II Pruszków
2:0
KS Raszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
1:1
Znicz II Pruszków
Józefovia Józefów
2:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Raszyn
2:1
Marcovia Marki
Ząbkovia Ząbki
3:2
Escola Varsovia Warszawa
Unia Warszawa
3:3
MKS Piaseczno
Victoria Sulejówek
8:0
Okęcie Warszawa
Sparta Jazgarzew
- : -
Mazur Karczew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
0:5
KS Raszyn
Escola Varsovia Warszawa
4:9
Victoria Sulejówek
MKS Piaseczno
0:2
Znicz II Pruszków
Unia Warszawa
1:0
Sparta Jazgarzew
Marcovia Marki
1:4
Drukarz Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:2
Ząbkovia Ząbki
Mazur Karczew
- : -
Józefovia Józefów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
8:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Drukarz Warszawa
5:0
Okęcie Warszawa
Sparta Jazgarzew
1:4
MKS Piaseczno
KS Raszyn
- : -
Escola Varsovia Warszawa
Józefovia Józefów
1:3
Unia Warszawa
Ząbkovia Ząbki
3:0
Mazur Karczew
Znicz II Pruszków
- : -
Marcovia Marki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
- : -
Escola Varsovia Warszawa
KS Raszyn
- : -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Józefovia Józefów
- : -
Sparta Jazgarzew
MKS Piaseczno
- : -
Marcovia Marki
Znicz II Pruszków
- : -
Okęcie Warszawa
Ząbkovia Ząbki
- : -
Unia Warszawa
Victoria Sulejówek
- : -
Mazur Karczew
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Okęcie Warszawa
- : -
Marcovia Marki
Mazur Karczew
- : -
KS Raszyn
Unia Warszawa
- : -
Victoria Sulejówek
Sparta Jazgarzew
- : -
Ząbkovia Ząbki
Józefovia Józefów
- : -
MKS Piaseczno
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
- : -
Drukarz Warszawa
Escola Varsovia Warszawa
- : -
Znicz II Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości