Kolejka 1 |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
1:0 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Marcovia Marki |
|
0:3 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Mazur Karczew |
|
0:0 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
0:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:3 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
2:1 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
0:2 |
|
KS Raszyn |
Kolejka 2 |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
6:1 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:2 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
KS Raszyn |
|
1:2 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
3:1 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
7:1 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
MKS Piaseczno |
|
2:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Marcovia Marki |
|
3:1 |
|
Okęcie Warszawa |
Kolejka 3 |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
3:2 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:4 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Mazur Karczew |
|
1:2 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:1 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Unia Warszawa |
|
2:0 |
|
KS Raszyn |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
5:0 |
|
Marcovia Marki |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
2:3 |
|
MKS Piaseczno |
Kolejka 4 |
|
|
Marcovia Marki |
|
2:3 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
3:0* |
|
Unia Warszawa |
|
|
KS Raszyn |
|
2:1 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
5:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
MKS Piaseczno |
|
1:2 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
4:0 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
0:5 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
Kolejka 5 |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
1:2 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
2:3 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:3 |
|
KS Raszyn |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
1:4 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
3:2 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Mazur Karczew |
|
0:0 |
|
Marcovia Marki |
|
|
Unia Warszawa |
|
0:1 |
|
Znicz II Pruszków |
Kolejka 6 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
2:0 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
1:3 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
4:1 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Marcovia Marki |
|
3:2 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
6:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
MKS Piaseczno |
|
1:4 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
KS Raszyn |
|
0:5 |
|
Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 7 |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
0:4 |
|
Marcovia Marki |
|
|
Mazur Karczew |
|
2:1 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
0:0 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Józefovia Józefów |
|
0:2 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
0:2 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
2:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:0 |
|
Okęcie Warszawa |
Kolejka 8 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
1:2 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
2:3 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
1:1 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Marcovia Marki |
|
0:0 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:2 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
MKS Piaseczno |
|
5:1 |
|
KS Raszyn |
Kolejka 9 |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
2:0 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:0 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
KS Raszyn |
|
3:3 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
11:0 |
|
Marcovia Marki |
|
|
Mazur Karczew |
|
3:0 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
2:1 |
|
Znicz II Pruszków |
Kolejka 10 |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
0:4 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
MKS Piaseczno |
|
2:1 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
6:0 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Mazur Karczew |
|
2:2 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
0:5 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Marcovia Marki |
|
1:1 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
2:0 |
|
KS Raszyn |
Kolejka 11 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
1:1 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Józefovia Józefów |
|
2:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
KS Raszyn |
|
2:1 |
|
Marcovia Marki |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
3:2 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Unia Warszawa |
|
3:3 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
8:0 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
0:2 |
|
Mazur Karczew |
Kolejka 12 |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
0:5 |
|
KS Raszyn |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
4:9 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
MKS Piaseczno |
|
0:2 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:0 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Marcovia Marki |
|
1:4 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
0:2 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Mazur Karczew |
|
3:0 |
|
Józefovia Józefów |
Kolejka 13 |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
8:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
5:0 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
1:4 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:3 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
3:0 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:1 |
|
Marcovia Marki |
|
|
KS Raszyn |
|
1:1 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
Kolejka 14 |
|
|
KS Raszyn |
|
4:2 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
6:1 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Józefovia Józefów |
|
5:0 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
MKS Piaseczno |
|
5:2 |
|
Marcovia Marki |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:1 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
3:2 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
3:0 |
|
Mazur Karczew |
Kolejka 15 |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
4:1 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
0:5 |
|
Marcovia Marki |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
1:3 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Józefovia Józefów |
|
0:2 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Mazur Karczew |
|
0:3 |
|
KS Raszyn |
|
|
Unia Warszawa |
|
0:4 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Drukarz Warszawa |
Kolejka 16 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
0:1 |
|
Mazur Karczew |
|
|
KS Raszyn |
|
0:0 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
2:0 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
MKS Piaseczno |
|
8:0 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Marcovia Marki |
|
0:2 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
2:0 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
7:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
Kolejka 17 |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
1:2 |
|
KS Raszyn |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:3 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Mazur Karczew |
|
1:0 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
0:3 |
|
Marcovia Marki |
|
|
Unia Warszawa |
|
2:0 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
1:0 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
2:2 |
|
Okęcie Warszawa |
Kolejka 18 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
1:0 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
MKS Piaseczno |
|
1:0 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
KS Raszyn |
|
3:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
3:2 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Marcovia Marki |
|
4:2 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
2:0 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
0:3 |
|
Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 19 |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
0:5 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Mazur Karczew |
|
1:1 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Unia Warszawa |
|
0:0 |
|
Marcovia Marki |
|
|
Józefovia Józefów |
|
0:1 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
3:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
0:4 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
2:3 |
|
MKS Piaseczno |
Kolejka 20 |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
5:1 |
|
Mazur Karczew |
|
|
KS Raszyn |
|
2:3 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
2:1 |
|
Unia Warszawa |
|
|
MKS Piaseczno |
|
4:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Marcovia Marki |
|
6:3 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
1:4 |
|
Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 21 |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
3:4 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:2 |
|
Marcovia Marki |
|
|
KS Raszyn |
|
0:2 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Mazur Karczew |
|
6:2 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
3:0 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
2:0 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Unia Warszawa |
|
0:2 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
Kolejka 22 |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
3:2 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
0:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Marcovia Marki |
|
0:7 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:7 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:6 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
MKS Piaseczno |
|
3:1 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
6:0 |
|
Sparta Jazgarzew |
Kolejka 23 |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
0:2 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
6:2 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Józefovia Józefów |
|
0:3 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
KS Raszyn |
|
3:0 |
|
Znicz II Pruszków |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
3:0 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Unia Warszawa |
|
1:0 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
1:4 |
|
Marcovia Marki |
Kolejka 24 |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
3:5 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
MKS Piaseczno |
|
5:0 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Mazur Karczew |
|
2:0 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Marcovia Marki |
|
1:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
2:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:1 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
0:1 |
|
Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 25 |
|
|
KS Raszyn |
|
0:3 |
|
Okęcie Warszawa |
|
|
Józefovia Józefów |
|
1:1 |
|
Mazur Karczew |
|
|
Victoria Sulejówek |
|
4:1 |
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
|
Ząbkovia Ząbki |
|
6:0 |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
|
Drukarz Warszawa |
|
3:3 |
|
Marcovia Marki |
|
|
Sparta Jazgarzew |
|
0:1 |
|
Unia Warszawa |
|
|
Znicz II Pruszków |
|
1:4 |
|
MKS Piaseczno |
Kolejka 26 |
|
|
Escola Varsovia Warszawa |
|
5:1 |
|
KS Raszyn |
|
|
Unia Warszawa |
|
4:1 |
|
Józefovia Józefów |
|
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
1:0 |
|
Victoria Sulejówek |
|
|
Okęcie Warszawa |
|
4:0 |
|
Drukarz Warszawa |
|
|
MKS Piaseczno |
|
3:0 |
|
Sparta Jazgarzew |
|
|
Mazur Karczew |
|
2:3 |
|
Ząbkovia Ząbki |
|
|
Marcovia Marki |
|
2:1 |
|
Znicz II Pruszków |