Kolejka 1 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
3:6 |
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
|
Loczki Wyszków |
|
7:1 |
|
Victoria Bartoszyce |
|
|
Wilga Garwolin |
|
1:3 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
Włókniarz Białystok |
|
0:3 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
4:0 |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
2:0 |
|
Pogoń Zduńska Wola |
Kolejka 2 |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
1:3 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
4:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
4:0 |
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
|
Victoria Bartoszyce |
|
1:11 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
Włókniarz Białystok |
|
1:0 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
0:1 |
|
ULKS MOSiR Sieradz |
Kolejka 3 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
1:4 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:0 |
|
Victoria Bartoszyce |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
3:0 |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
Loczki Wyszków |
|
1:1 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
0:2 |
|
Włókniarz Białystok |
|
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
3:1 |
|
Pogoń Zduńska Wola |
Kolejka 4 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
0:5 |
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
2:1 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
2:3 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
3:0 |
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
|
Victoria Bartoszyce |
|
0:1 |
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
|
Włókniarz Białystok |
|
4:3 |
|
Loczki Wyszków |
|
Kolejka 5 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
0:1 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
7:0 |
|
Włókniarz Białystok |
|
|
Loczki Wyszków |
|
3:0 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
2:0 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
4:1 |
|
Victoria Bartoszyce |
|
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
1:2 |
|
GOSiR Piaseczno |
Kolejka 6 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
0:7 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
1:1 |
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
4:2 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
2:2 |
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
4:0 |
|
Victoria Bartoszyce |
|
|
Włókniarz Białystok |
|
2:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 7 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:2 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
3:2 |
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
|
Loczki Wyszków |
|
4:3 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
1:3 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
Victoria Bartoszyce |
|
2:0 |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
2:4 |
|
Włókniarz Białystok |
Kolejka 8 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
2:1 |
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
|
Loczki Wyszków |
|
1:7 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
3:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
3:2 |
|
Victoria Bartoszyce |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
3:0 |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
Włókniarz Białystok |
|
0:2 |
|
Pogoń Zduńska Wola |
Kolejka 9 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
3:5 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
0:2 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
1:1 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
2:0 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Victoria Bartoszyce |
|
1:1 |
|
Włókniarz Białystok |
|
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
1:6 |
|
ULKS MOSiR Sieradz |
Kolejka 10 |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
1:2 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
Włókniarz Białystok |
|
3:0* |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
Wilga Garwolin |
|
1:1 |
|
Victoria Bartoszyce |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
4:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Loczki Wyszków |
|
3:1 |
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
6:0 |
|
Pogoń Zduńska Wola |
Kolejka 11 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:3 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
2:1 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
2:2 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
0:1 |
|
Włókniarz Białystok |
|
|
Victoria Bartoszyce |
|
0:3 |
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
6:4 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 12 |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
0:5 |
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
2:3 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
3:0 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
2:0 |
|
Włókniarz Białystok |
|
|
Victoria Bartoszyce |
|
1:5 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
2:1 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
Kolejka 13 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
0:1 |
|
Włókniarz Białystok |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:2 |
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
6:1 |
|
Victoria Bartoszyce |
|
|
Loczki Wyszków |
|
8:1 |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
3:1 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
4:3 |
|
Stomil Olsztyn |
Kolejka 14 |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
3:7 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
1:0 |
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
2:4 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
4:0 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Victoria Bartoszyce |
|
2:1 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Włókniarz Białystok |
|
0:2 |
|
ULKS MOSiR Sieradz |
Kolejka 15 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
1:1 |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
2:1 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
Loczki Wyszków |
|
3:1 |
|
Włókniarz Białystok |
|
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
7:0 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
0:5 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
1:1 |
|
Victoria Bartoszyce |
Kolejka 16 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
0:5 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
2:1 |
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
1:1 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
1:2 |
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
|
Victoria Bartoszyce |
|
0:0 |
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
|
Włókniarz Białystok |
|
0:1 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 17 |
|
|
Victoria Bartoszyce |
|
0:3 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
13:0 |
|
Wilga Garwolin |
|
|
Loczki Wyszków |
|
6:0 |
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
0:1 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:1 |
|
Włókniarz Białystok |
|
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
4:1 |
|
GOSiR Piaseczno |
Kolejka 18 |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
2:1 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
Włókniarz Białystok |
|
3:2 |
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
4:1 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
Wilga Garwolin |
|
2:1 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
2:2 |
|
Victoria Bartoszyce |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
3:0 |
|
Pogoń Zduńska Wola |
Kolejka 19 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
0:14 |
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
0:4 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
6:1 |
|
Loczki Wyszków |
|
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
2:0 |
|
Włókniarz Białystok |
|
|
Victoria Bartoszyce |
|
2:2 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
1:2 |
|
Wilga Garwolin |
Kolejka 20 |
|
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
5:1 |
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
|
Wilga Garwolin |
|
2:4 |
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
|
Loczki Wyszków |
|
3:0 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
2:1 |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
1:5 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
Włókniarz Białystok |
|
0:0 |
|
Victoria Bartoszyce |
Kolejka 21 |
|
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
2:6 |
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
|
GOSiR Piaseczno |
|
2:1 |
|
Włókniarz Białystok |
|
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
0:1 |
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
|
AZS UW Darkomp Wilanów |
|
1:2 |
|
Stomil Olsztyn |
|
|
Victoria Bartoszyce |
|
- : - |
|
Wilga Garwolin |
|
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
1:4 |
|
Loczki Wyszków |
Kolejka 22 |
|
|
Wilga Garwolin |
|
2:5 |
|
GOSiR Piaseczno |
|
|
UKS Ząbkovia Ząbki |
|
7:1 |
|
RESO Akademia 2012 Suwałki |
|
|
Loczki Wyszków |
|
7:0 |
|
Pogoń Zduńska Wola |
|
|
ULKS MOSiR Sieradz |
|
3:0* |
|
Victoria Bartoszyce |
|
|
Stomil Olsztyn |
|
2:2 |
|
GKS Tygrys Huta Mińska |
|
|
Włókniarz Białystok |
|
0:0 |
|
AZS UW Darkomp Wilanów |