Kolejka 1 |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
2:1 |
|
UKS Dobre |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
0:2 |
|
MKS Znicz Pruszków |
|
|
SEMP Ursynów |
|
2:2 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
Radomiak Radom |
|
2:0 |
|
MKS Piaseczno |
Kolejka 2 |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
0:3 |
|
MKS Znicz Pruszków |
|
|
UKS Dobre |
|
1:7 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Zwar Warszawa |
|
- : - |
|
Radomiak Radom |
|
|
MKS Piaseczno |
|
1:1 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
Kolejka 3 |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
4:0 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
Radomiak Radom |
|
4:0 |
|
UKS Dobre |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:1 |
|
Mazowsze Grójec |
|
|
MKS Znicz Pruszków |
|
3:1 |
|
MKS Piaseczno |
Kolejka 4 |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:3* |
|
Radomiak Radom |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
2:2 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Zwar Warszawa |
|
0:2 |
|
MKS Znicz Pruszków |
|
|
UKS Dobre |
|
1:1 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
Kolejka 5 |
|
|
MKS Znicz Pruszków |
|
13:1 |
|
UKS Dobre |
|
|
Radomiak Radom |
|
1:0 |
|
Mazowsze Grójec |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
1:0 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
MKS Piaseczno |
|
4:0 |
|
Zwar Warszawa |
Kolejka 6 |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
2:2 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
UKS Dobre |
|
0:7 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Radomiak Radom |
|
0:1 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:6 |
|
MKS Znicz Pruszków |
Kolejka 7 |
|
|
MKS Piaseczno |
|
1:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Zwar Warszawa |
|
- : - |
|
UKS Dobre |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
2:0 |
|
Mazowsze Grójec |
|
|
MKS Znicz Pruszków |
|
4:0 |
|
Radomiak Radom |
Kolejka 8 |
|
|
MKS Piaseczno |
|
2:2 |
|
Radomiak Radom |
|
|
MKS Znicz Pruszków |
|
1:0 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
|
Zwar Warszawa |
|
0:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
UKS Dobre |
|
0:2 |
|
Mazowsze Grójec |
Kolejka 9 |
|
|
SEMP Ursynów |
|
7:1 |
|
UKS Dobre |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
0:1 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
MKS Znicz Pruszków |
|
2:1 |
|
Mazowsze Grójec |
|
|
Radomiak Radom |
|
0:2 |
|
Zwar Warszawa |
Kolejka 10 |
|
|
MKS Piaseczno |
|
2:2 |
|
MKS Znicz Pruszków |
|
|
Zwar Warszawa |
|
0:2 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
1:3 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
UKS Dobre |
|
0:4 |
|
Radomiak Radom |
Kolejka 11 |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
8:0 |
|
UKS Dobre |
|
|
Radomiak Radom |
|
2:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
MKS Znicz Pruszków |
|
5:2 |
|
Zwar Warszawa |
|
|
MKS Piaseczno |
|
2:1 |
|
Mazowsze Grójec |
Kolejka 12 |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
1:0 |
|
Radomiak Radom |
|
|
UKS Dobre |
|
2:6 |
|
MKS Znicz Pruszków |
|
|
Zwar Warszawa |
|
1:1 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:0* |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
Kolejka 13 |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
2:2 |
|
Radomiak Radom |
|
|
MKS Znicz Pruszków |
|
1:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
MKS Piaseczno |
|
2:0 |
|
UKS Dobre |
|
|
Zwar Warszawa |
|
10:1 |
|
Mazowsze Grójec |
Kolejka 14 |
|
|
Radomiak Radom |
|
- : - |
|
MKS Znicz Pruszków |
|
|
UKS Dobre |
|
- : - |
|
Zwar Warszawa |
|
|
Mazowsze Grójec |
|
0:4 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
|
SEMP Ursynów |
|
0:1 |
|
MKS Piaseczno |