Kolejka 1 |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
0:3 |
|
CKS Celestynów |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
1:2 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
1:3 |
|
PKS Radość |
|
|
Bór Regut |
|
1:2 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
SRT Halinów |
|
4:0 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
|
Amur Wilga |
|
3:4 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
2:0 |
|
Amigos Warszawa |
Kolejka 2 |
|
|
Zły Warszawa |
|
1:0 |
|
PKS Radość |
|
|
Advit Wiązowna |
|
2:1 |
|
SRT Halinów |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
2:1 |
|
Bór Regut |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
1:1 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
1:3 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
2:2 |
|
Amigos Warszawa |
|
|
Amur Wilga |
|
1:1 |
|
CKS Celestynów |
Kolejka 3 |
|
|
PKS Radość |
|
5:1 |
|
Amigos Warszawa |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
2:3 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Bór Regut |
|
0:3 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
SRT Halinów |
|
6:2 |
|
CKS Celestynów |
|
|
Amur Wilga |
|
1:5 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
1:1 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
1:0 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
Kolejka 4 |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
8:1 |
|
Amur Wilga |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
2:0 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
0:2 |
|
PKS Radość |
|
|
CKS Celestynów |
|
2:1 |
|
Bór Regut |
|
|
Zły Warszawa |
|
7:1 |
|
Amigos Warszawa |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
1:3 |
|
SRT Halinów |
|
|
Advit Wiązowna |
|
4:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
Kolejka 5 |
|
|
PKS Radość |
|
3:2 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
3:3 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Amur Wilga |
|
0:2 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
2:0 |
|
CKS Celestynów |
|
|
SRT Halinów |
|
1:4 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Amigos Warszawa |
|
1:1 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Bór Regut |
|
3:1 |
|
Wisła Maciejowice |
Kolejka 6 |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
2:1 |
|
Amigos Warszawa |
|
|
Advit Wiązowna |
|
0:3 |
|
PKS Radość |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
0:2 |
|
Bór Regut |
|
|
CKS Celestynów |
|
4:2 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Zły Warszawa |
|
2:3 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Amur Wilga |
|
2:3 |
|
SRT Halinów |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
1:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
Kolejka 7 |
|
|
PKS Radość |
|
4:1 |
|
CKS Celestynów |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
2:0 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Bór Regut |
|
7:0 |
|
Amur Wilga |
|
|
SRT Halinów |
|
3:0 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
1:2 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Amigos Warszawa |
|
2:3 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
5:0 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
Kolejka 8 |
|
|
SRT Halinów |
|
3:0 |
|
Bór Regut |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
0:4 |
|
PKS Radość |
|
|
Zły Warszawa |
|
4:0 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
|
Advit Wiązowna |
|
0:2 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Amur Wilga |
|
3:5 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
CKS Celestynów |
|
0:6 |
|
Amigos Warszawa |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
0:2 |
|
Józefovia II Józefów |
Kolejka 9 |
|
|
PKS Radość |
|
4:0 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Bór Regut |
|
3:2 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
7:2 |
|
CKS Celestynów |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
0:1 |
|
SRT Halinów |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
2:8 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Amigos Warszawa |
|
1:3 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
3:0 |
|
Amur Wilga |
Kolejka 10 |
|
|
SRT Halinów |
|
3:4 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
CKS Celestynów |
|
2:0 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
|
Amur Wilga |
|
1:8 |
|
PKS Radość |
|
|
Bór Regut |
|
3:1 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Zły Warszawa |
|
3:2 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
3:0 |
|
Amigos Warszawa |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
3:0 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
Kolejka 11 |
|
|
PKS Radość |
|
2:2 |
|
SRT Halinów |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
2:2 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
1:2 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
0:2 |
|
Bór Regut |
|
|
Advit Wiązowna |
|
3:2 |
|
CKS Celestynów |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
4:1 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Amigos Warszawa |
|
0:2 |
|
Amur Wilga |
Kolejka 12 |
|
|
Bór Regut |
|
3:2 |
|
PKS Radość |
|
|
Amur Wilga |
|
0:0 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
4:0 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
|
Zły Warszawa |
|
4:1 |
|
CKS Celestynów |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
2:2 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
1:3 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
SRT Halinów |
|
4:0 |
|
Amigos Warszawa |
Kolejka 13 |
|
|
Advit Wiązowna |
|
1:2 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
PKS Radość |
|
1:0 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
0:1 |
|
Amur Wilga |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
0:3 |
|
SRT Halinów |
|
|
CKS Celestynów |
|
0:4 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
1:1 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Amigos Warszawa |
|
2:1 |
|
Bór Regut |
Kolejka 14 |
|
|
PKS Radość |
|
1:4 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
0:6 |
|
SRT Halinów |
|
|
Advit Wiązowna |
|
2:0 |
|
Amur Wilga |
|
|
CKS Celestynów |
|
0:2 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
2:1 |
|
Bór Regut |
|
|
Zły Warszawa |
|
2:1 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Amigos Warszawa |
|
0:0 |
|
Promnik Łaskarzew |
Kolejka 15 |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
4:0 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Bór Regut |
|
1:1 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
|
PKS Radość |
|
3:1 |
|
Zły Warszawa |
|
|
SRT Halinów |
|
4:0 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
CKS Celestynów |
|
1:1 |
|
Amur Wilga |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
2:2 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Amigos Warszawa |
|
1:5 |
|
Józefovia II Józefów |
Kolejka 16 |
|
|
Advit Wiązowna |
|
8:0 |
|
Bór Regut |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
3:4 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
CKS Celestynów |
|
0:2 |
|
SRT Halinów |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
3:2 |
|
Amur Wilga |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
3:3 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Amigos Warszawa |
|
1:3 |
|
PKS Radość |
|
|
Zły Warszawa |
|
0:0 |
|
Kamionek Warszawa |
Kolejka 17 |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
4:0 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
0:2 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Amur Wilga |
|
2:5 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Bór Regut |
|
3:0 |
|
CKS Celestynów |
|
|
PKS Radość |
|
2:0 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Amigos Warszawa |
|
1:5 |
|
Zły Warszawa |
|
|
SRT Halinów |
|
2:3 |
|
Wisła Maciejowice |
Kolejka 18 |
|
|
Zły Warszawa |
|
4:1 |
|
Amur Wilga |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
0:7 |
|
PKS Radość |
|
|
Advit Wiązowna |
|
1:4 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
0:2 |
|
Amigos Warszawa |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
1:4 |
|
SRT Halinów |
|
|
CKS Celestynów |
|
3:6 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
5:1 |
|
Bór Regut |
Kolejka 19 |
|
|
PKS Radość |
|
1:3 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
SRT Halinów |
|
6:0 |
|
Amur Wilga |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
2:6 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
4:1 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
6:0 |
|
CKS Celestynów |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
1:2 |
|
Bór Regut |
|
|
Amigos Warszawa |
|
2:0 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
Kolejka 20 |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
2:3 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Zły Warszawa |
|
1:0 |
|
SRT Halinów |
|
|
CKS Celestynów |
|
0:8 |
|
PKS Radość |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
0:2 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
1:6 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Amur Wilga |
|
2:0 |
|
Bór Regut |
|
|
Advit Wiązowna |
|
5:0 |
|
Amigos Warszawa |
Kolejka 21 |
|
|
PKS Radość |
|
5:1 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Bór Regut |
|
1:2 |
|
SRT Halinów |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
2:0 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
0:7 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
0:1 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
5:1 |
|
Amur Wilga |
|
|
Amigos Warszawa |
|
1:1 |
|
CKS Celestynów |
Kolejka 22 |
|
|
Amur Wilga |
|
1:12 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
SRT Halinów |
|
3:0 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Advit Wiązowna |
|
8:2 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
|
Zły Warszawa |
|
6:1 |
|
Bór Regut |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
1:3 |
|
PKS Radość |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
0:1 |
|
Amigos Warszawa |
|
|
CKS Celestynów |
|
2:6 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
Kolejka 23 |
|
|
PKS Radość |
|
8:0 |
|
Amur Wilga |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
1:2 |
|
Bór Regut |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
0:5 |
|
SRT Halinów |
|
|
Advit Wiązowna |
|
2:2 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
0:1 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Amigos Warszawa |
|
2:2 |
|
Kamionek Warszawa |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
3:4 |
|
CKS Celestynów |
Kolejka 24 |
|
|
Bór Regut |
|
2:2 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
SRT Halinów |
|
1:1 |
|
PKS Radość |
|
|
Zły Warszawa |
|
4:2 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
1:0 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Amur Wilga |
|
2:1 |
|
Amigos Warszawa |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
3:2 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
|
CKS Celestynów |
|
0:5 |
|
Advit Wiązowna |
Kolejka 25 |
|
|
PKS Radość |
|
4:1 |
|
Bór Regut |
|
|
Józefovia II Józefów |
|
4:1 |
|
Promnik Łaskarzew |
|
|
Advit Wiązowna |
|
5:1 |
|
Wisła Maciejowice |
|
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
3:1 |
|
Amur Wilga |
|
|
Amigos Warszawa |
|
1:2 |
|
SRT Halinów |
|
|
CKS Celestynów |
|
2:1 |
|
Zły Warszawa |
|
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
|
2:3 |
|
Kamionek Warszawa |
Kolejka 26 |
|
|
Zły Warszawa |
|
1:2 |
|
Józefovia II Józefów |
|
|
Wisła Maciejowice |
|
13:2 |
|
CKS Celestynów |
|
|
Promnik Łaskarzew |
|
0:4 |
|
PKS Radość |
|
|
Kamionek Warszawa |
|
2:1 |
|
Advit Wiązowna |
|
|
Bór Regut |
|
7:1 |
|
Amigos Warszawa |
|
|
SRT Halinów |
|
1:1 |
|
Vulcan Wólka Mlądzka |
|
|
Amur Wilga |
|
1:5 |
|
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |