Wypowiedź po meczu rezerw

W niedzielnym meczu między rezerwami Józefovii a Advitem Wiązowna doszło do przykrej sytuacji gdzie mógł zostać trafiony kibic przez naszego zawodnika który siedział z dzieckiem. Niżej prezentujemy wypowiedź naszego zawodnika o tym zdarzeniu.

Sebastian Mika:

Trudno mi coś powiedzieć na temat tej sytuacji, jedyne co teraz mogę zrobić to przeprosić kibica który mógł zostać uderzony piłką. Był to dla nas bardzo ważny mecz i niestety tak się potoczył że puszczały nam nerwy a w szczególności mi. Chcę zapewnić że nie miałem zamiaru nikomu zrobić krzywdy, po prostu chciałem dać upust nerwom i zrobiłem to w jak najgorszy sposób, każdy ma słabszy dzień, przepraszam jeszcze raz kibiców na stadionie za swoje zachowanie, a w szczególności kibica który był najbliżej piłki która poleciała w trybuny.