Wygrana w Garwolinie

Piłkarze Józefovii wiedzieli, że to spotkanie muszą wygrać. Rywal na koncie miał 4 punkty oraz dwukrotnie w tym sezonie został rozgromiony, najpierw przez Świt II Nowy Dwór Maz. 9:0 a następnie Marcovię 7:0!

W pierwszej połowie gra się nie kleiła. Nasz zespół miał tylko jedną idealną sytuację, po której powinna paść bramka ale po dograniu wzdłuż pola bramkowego Adam Krupiński nie czysto trafił w piłkę. Gospodarze również mieli swoje sytuacje. Wszystko jednak zmieniło się kwadrans przed końcem pierwszej połowy. Łukasz Poszalski zagrał z lewej strony piłkę do Maćka Napieraja, który akurat w tym momencie znajdował się jako ostatni obrońca i niefortunnym zwodem stracił piłkę. Z prezentu skorzystał popularny ,,Magi'' i w sytuacji sam na sam zdobył bramkę dla gospodarzy.

W przerwie trener Poszalski dokonał potrójnej zmiany. Z boiska zeszli Maciek Napieraj, Adam Krupiński oraz Daniel Trzepałka a na placu pojawili się Bartek Jachowicz-Wróblewski, Piotr Wadowski oraz Tomek Kozłowski.

Zmiany okazały się bardzo trafne, ponieważ to rezerwowi zdobyli bramki na wagę 3 punktów. Najpierw szybko do wyrównania doprowadził Tomek Kozłowski a kilka minut później Piotrek Wadowski dwukrotnie pokonał bramkarz Wilgi. Cieszy również fakt, że w końcu udało się zdobyć jedną z bramek po dalekim wyrzucie piłki z autu w pole karne.

Gra w drugiej połowie wyglądała zupełnie inaczej niż w pierwszej. Drużyna narzuciła swój styl gry i odmieniła losy meczu.

Następny mecz Józefovia rozegra w niedzielę o godzinie 16:00 z Sokołem Serock. Spotkanie odbędzie się w Józefowie.

WILGA II GARWOLIN 1:3 (1:0) JÓZEFOVIA JÓZEFÓW

BRAMKI: Makulec 30' - Kozłowski 55', Wadowski 65', 75'

SKŁAD: Malczewski - Wojda, Poszalski, Rosłonek, Ostrzyżek - Auguściński (70' Skwarek), Rokicki, Napieraj (46' Kozłowski), Czapkowski, Trzepałka (46' Wróblewski) - Krupiński (46' Wadowski)