Ważny mecz w czerwonej strefie tabeli

Ważny mecz w walce o utrzymanie! W sobotę o 12:00 piłkarze Józefovii zmierzą się z ostatnią w tabeli Ożarowianką. Komplet punktów jest w tym meczu niezbędny, ale nikt nie da naszej drużynie punktów za darmo. Liczymy, że nasz zespół da z siebie wszystko!

Niestety, związku z obowiązującą tzw. strefą czerwoną na terenie powiatu otwockiego, sobotni mecz na Dolnej 19 odbędzie się bez udziału publiczności.

JÓZEFOVIA (12. miejsce, 8 punktów)

  • W 11. kolejce naprzeciw siebie staną zespoły, które zdobyły najmniej bramek w lidze. Józefowia i Ożarowianka w tym sezonie strzeliły tylko 8 bramek.
  • Piłkarze trenera Damiana Politańskiego muszą wymazać z głów ubiegłotygodniową porażkę 0:6 z Escolą Varsovia. Dla Józefovii to była najwyższa porażka od sześciu lat. W czerwcu 2014 roku "Józa" uległa Oskarowi Przysucha aż 0:8.
  • Zespół znad Świdra nie zremisował na własnym terenie od 32 spotkań. Po raz ostatni „Józa” podzieliła się punktami na Dolnej 14 kwietnia 2018 z Gromem Warszawa (1:1).

OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZOWIECKI (14. miejsce, 4 punkty)

  • Ożarowianka straciła 32 gole w bieżących rozgrywkach IV ligi. Nikt z ligowych rywali nie tracił goli częściej.
  • Tylko 2 z ostatnich 29 ligowych meczów zakończyło się wygraną Ożarowianki. W tym sezonie piłkarze z Ożarowa wygrali tylko raz – w 4. kolejce w wyjazdowym spotkaniu z Marcovią Marki (3:2).
  • Ożarowianka to drugi najdłużej występujący zespół w IV lidze z naszej grupy. Najbliższy przeciwnik józefowian występuje na tym poziomie nieprzerwanie od sezonu 2013/14 (dłużej tylko Znicz II Pruszków – od 2010/11).

  • Ostatnia rywalizacja pomiędzy tymi zespołami w Józefowie odbyła się 14 sierpnia 2013 roku w ramach rozgrywek IV ligi. Mecz zakończył się remisem 1:1. Dla józefowian trafił Maciej Napieraj, a dla Ożarowianki – Paweł Milankiewicz.

HISTORIA LIGOWYCH SPOTKAŃ W OSTATNICH 10 SEZONACH:

IV liga, Sezon 2013/14
Józefovia Józefów 1-1 Ożarowianka Ożarów Maz.
Ożarowianka Ożarów Maz. 3-1 Józefovia Józefów

Domowy mecz rezerw Józefovii z Amurem Wilga został przełożony na 20 października (godz. 20:15). 

WSPIERAJĄ NAS:

SPONSORZY
PARTNER TECHNICZNY
PARTNER SPORTOWY
PARTNERZY