W sobotę inauguracja rundy wiosennej

Już w sobotę o 15:30 Józefovia rozegra pierwszy mecz w rundzie wiosennej sezonu 2014/15.

Przeciwnikiem będzie Vulcan Wólka Mlądzka, który plasuje się o jedną pozycję wyżej w tabeli. W poprzedniej rundzie nasz zespół poniósł porażkę przed własną publicznością 0:3. W zimowym sparingu w okresie przygotowawczym również lepsi okazali się podopieczni trenera Piotra Balińskiego wygrywając 2:1.

Zespół wzmocnił Marcin Wojciechowski wypożyczony z Mazura Karczew. Odeszli natomiast Michał Seler, Łukasz Konowrocki, Krzysztof Majewski a do rezerw przesunięty został Jarek Krawczyk. W zespole Vulcanu kontuzjowani są Michał Grabowski, Mariusz Zawadka oraz Michał Jackowski.

W druzynie Józefovii trener Łukasz Poszalski nie będzie mógł wystawić w składzie Bartka Jachowicza-Wróblewskiego z powodu nadmiaru żółtych kartek. Naszą drużynę wzmocnili Krzysztof Mazek z Boru Regut, Tomasz Warnicki z rezerw Startu Otwock oraz Daniel Trzepałka z Rokoli Otwock Wielki ale na debiut musi poczekać również za otrzymane wcześniej kartki. Na uraz achillesa narzeka natomiast Patryk Bieńkowski oraz rękę w gipsie ma Paweł Niemczyk. W przerwie zimowej odeszli: Marcin Kowalski i Rafał Włoda do Victorii Zerzeń oraz za granicę na studia wyjechał lider Józefovii Adam Krupiński.

Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

>>> RELACJA LIVE <<<