Remis rezerw z KS Puznówka 1996

Rezerwy na dzisiejszy mecz przystąpiły w dość silnym składzie z zawodnikami z pierwszej drużyny, Łukaszem Rychlicą, Bartkiem Wróblewskim i Danielem Trzepałką. Każdy z zawodników chciał wziąć rewanż za przegraną 0:2 w zeszłym sezonie.

Pierwsza połowa była pod kontrolą naszych zawodników lecz brakowało dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, jedyną okazję miał Dawid Bolek, lecz jego strzał świetnie obronił bramkarz Puznówki.

W drugiej połowie nasi zawodnicy zdominowali przeciwników i gra się toczyła na połowie rywala. Niestety wciąż brakowało dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. W 60 minucie świetną sytuacje bramką zmarnował Robert Auguściński. Chwilę później po błędzie w obronie na prowadzenie wyszli goście, w sytuacji sam na sam nasz bramkarz był bez szans. Trener od razu wpuścił zawodników z ławki i gra rezerwistów ruszyła do przodu. Obrona Puznówki przez ostatnie 15 minut stała na swoim polu karnym. Najpierw sytuacji bramkowej nie wykorzystał powracający po urazie głowy Sebastian Mika, ale w 90 minucie Mika strzałem z głowy pod poprzeczkę dał remis naszej drużynie. Józefovia miała jeszcze jeden rzut wolny, lecz nie udało się zamienić go na bramkę.

We wtorek rezerwy zagrają w Pucharze Polski o godzinie 18:00 w Józefowie z IFQ Warszawa.

JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 1:1 (0:0) KS PUZNÓWKA 1996

BRAMKI: 90' Mika - 69'

SKŁAD: Krogul - Domański, Rychlica, Rosłonek, Leśniak (70' Mika) - Kozłowski, Wróblewski (85' Ślubowski) - Auguściński, Bolek (60' Babaev), Trzepałka - Bakuła (70' Tobiasz)

Fot. Marcin Suliga / Linia Otwocka