Porażka z Legionovią II Legionowo [VIDEO]

Do spotkania z rezerwami II ligowej Legionovii Legionowo Józefovia przystąpiła bez kontuzjowanego Michała Orowieckiego,Kamila Kardygi, który ze względu na szkołę nie mógł uczestniczyć w meczu oraz pauzującego za kartki Krzyśka Czapkowskiego.

Dawno nie oglądaliśmy tak słabego meczu w wykonaniu naszych piłkarzy. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Vulcanem Wólka Mlądzka wydawało się, że będzie to emocjonujący pojedynek.

Niestety spotkanie rozczarowało a Józefovia miała ogromne problemy z konstruowaniem akcji, czego efektem był tylko jeden strzał na bramkę.... Piłkarze Legionovii II utrzymywali się przy piłce ale również nie stwarzali zagrożenia dla naszych piłkarzy. Pierwszą bramkę zdobyli po dobrym podaniu na skrzydle, gdzie do piłki doszedł pomocnik gości i wbiegł w pole karne pokonując Damiana Politańskiego.

W drugiej połowie znowu akcji bramkowych było jak ,,na lekarstwo''. Piłkarze z Legionowa przypieczętowali swoje zwycięstwo w końcówce meczu bramką po rzucie rożnym.

Za tydzień Józefovia zagra na wyjeździe z trzecim zespołem w tabeli, wzmocnionym Gromem Lipowo.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 0:2 (0:1) LEGIONOVIA II LEGIONOWO

BRAMKI: 40', 85'

SKŁAD: Politański - Warnicki, Wróblewski, Rychlica, Ostrzyżek (80' M.Niemczyk) - Wojda - Drożdż (70' Babaev), Mazek, Napieraj (55' Auguściński), Wargocki - Trzepałka (55' Bakuła)

Autor: trex86

Film: tbag87

Zdjęcia: Julia Serwa [GALERIA ZDJĘĆ]

Foto: Marcin Suliga